Reklama
Reklama

Súd odsúdil prezidenta za pozemkový podvod!

Počet zobrazení: 7501

Tak toto je bomba! Kiska prehral súd o pozemok. Čiže dnes je už aj súdnou cestou potvrdené, že je pozemkový podvodník. Sudca ho nepriamo vyzval, aby odišiel z politiky.

A presne na to isté ho vyzývam aj ja. Slovensko nemôže mať za prezidenta odsúdeného provinčného kšeftára, ktorý s pomocou mafiánov oberá ľudí o pozemky!

Tak predsa mal pravdu s prepojením najvyšších štátnych funkcionárov a mafie – mohol rovno povedať, že myslí seba a nemuseli sme sa hádať.

Kiska jednoducho musí odstúpiť. Ak by tento človek ostal vo svojom úrade, pre Slovensko to bude obrovská hanba v zahraničí.

Žiadna krajina na svete nemá v čele odsúdeného pozemkového podvodníka. Najďalej zašla Kolumbia s Pablom Escobarom, ale aj ten to dotiahol len na senátora, nie na prezidenta.

Každá sekunda, ktorú tento pánko trávi po rozsudku v úrade, vážne ubližuje Slovenskej republike a jej povesti.

Pevne verím, že Kisku na odstúpenie vyzvú všetky politické strany, ktoré majú v programe boj proti podvodníkom a zlodejom.

Samozrejme, nie som naivný. V Denníku N sa objaví jedna krátka správa a možno komentárik, kde sa bude spochybňovať súdnictvo.

V SME takisto – krátka správička a ešte Kisku možno aj poľutujú. Všetky liberálne korporátne médiá sa budú snažiť to ututlať, po víkende o tom už nenapíše nikto, len alternatívne médiá – mainstream to nechá vyhniť, uvidíte.

A budú sa tváriť, akože o takýchto veciach sa nepíše, o tom píšu len konšpirátori. Presne takto to robia vždy, a preto už liberálnym médiám nikto neverí, s výnimkou malej hlučnej bratislavskej bublinky.

Keby sa ukázalo, že je pozemkový podvodník ktokoľvek z vládnej koalície, vytvorili by kampaň na niekoľko mesiacov, žiadali jeho odvolanie, burcovali by ulicu, kreslili transparentíky so šibenicou a spisovali kaviarenské petície pravicových inťošov.

Pridali by sa západné ambasády, mimovládky a samozrejme – Slušné Slovensko. Ale keďže ide o Kisku, tak budú všetci tíško, tichučko. Farská sa zakope pod zem a Šeliga odíde na študijný pobyt do Washingtonu.

Ale verte, že toto sa im udusiť nepodarí. Ľudia už majú Kisku plné zuby. Najskôr daňové podvody, potom volebný podvod a teraz pozemkový podvod. Haló – ešte raz! Súd odsúdil prezidenta za pozemkový podvod! To čo je?!

Kiska nemá čo ďalej hľadať v slovenskej politike. Pán prezident, vzhľadom na to, čo ste napáchali na úbohom zubárovi z Popradu to poviem čo najjemnejšie: Practe sa!

(Status na FB, 26. 10. 2018)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy