Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 6397


peticia_300.jpgPodpíšte petíciu Výzva vedeniu RTVS...

„Verejnoprávna RTVS musí byť objektívna, a nie sa uchyľovať k jednostranným informáciám.“
Viera Berkešová, 21. 3. 2022

*

„Podpisujem, lebo je dôležité poznať viac názorov, nie iba jeden, ktorý sa hodí našim zapredaným vládnym činiteľom. A niekto im musí ukázať, že na to, aby viedli tento štát a riešili dôležité rozhodnutia, nemajú bunky ani schopnosti. Je hanba čo sa v tomto štáte deje a ako sa vysmievajú bežným občanom, ktorý si dovolia používať vlastný rozum.
Veronika Nitrianska, 21. 3. 2022

*

„Ak ešte žijeme v demokracii, tak RTVS ako verejnoprávna inštitúcia by mala, aj bez takýchto petícií, automaticky poskytovať priestor pre všetky názorové skupiny.“
Marek Ferančík, 21. 3. 2022

*

„Publicita o Ukrajine je vedená jednostranne, s prvkami propagandy. Chýbajú príčinné súvislosti konfliktu. Tvorba sa javí ako strnulá, zjavne cítiť pud sebazáchovy manažmentu. Výber pozvaných do štúdia je jednostranný. Poslucháč je odkázaný počúvať jenu líniu, nepripúšťa sa žiadna polemika.
Miloš Čikovský, 21. 3. 2022

*

„Podpisujem petíciu, pretože v tv chýba vyvážené spravodajstvo a diskusie odborníkov rôznych názorov. Do diskusií sú pozvaní hlavne poslanci, u ktorých sa nedá hovoriť o odbornosti. V RTVS chýba plurality názorov, čo pripomína totalitu.
Valéria Minarčicová, 21. 3. 2022

*

„Petici podepisuji, je velice potřebná. Informace o situaci jsou jednostranné, ohlupující až lživé. Lidé si musí uvědomit, že na východní Ukrajině se válčí od roku 2014. A kdo byl agresor, kdo ostřeloval a bombardoval civilní cíle v Lugansku a Doněcku? Kdo mlčel k parádemaršům banderovců? Kyjevská vláda! Jak mohou EU a USA podporovat režim, který takové věci dovoluje. Jak to, že naše vláda podporuje režim, opírající se o myšlenky, jejich šíření je u nás trestné? Prožil jsem válku, vím, co je nacismus a kdo jsou banderovci. Proto podepisuji.“
Otakar Mach, 20. 3. 2022

*

„Som presvedčený, že takéto TV debaty s kvalifikovanými odborníkmi, akým určite je E. Chmelár, zúfalo potrebujeme.“

Anton Gašparík, 20. 3. 2022

*

Eduard Chmelár: Demokracia je mŕtva. Treba sa začať brániť

„ Máte vo všetkom pravdu. Ako docieliť, aby sa ľudia zobudili a prestali sa báť. Veď ani proti zmluve s USA neprišlo toľko ľudí, ktorí to kritizovali a nesúhlasili so zmluvou. Držím vám palce a verte súhlasím s vami. Aj ja som za mier na celom svete.“

Ing. Anna Lukáčová, 16. 3. 2022
*

„Vážený pán Chmelár, vyjadrujem vám svoju úplnú podporu a bude mi cťou, keď ma budete medzi svojich podporovateľov počítať. Želám vám pevné zdravie a ostré pero, ako doposiaľ.

Vladimír Kosorin, 16. 3. 2022

*
Peter Juza: Nový prezident Turkménska je známy
„Dobrý den, znám dlouho Petera, osobně jsme seznámili v Uzbekistánu, kde byl velvyslancem SR a já služebně jako podnikatel. Peter je jedním z nejlépe informovaným člověkem o regionu Střední Asie. Jeho články a analýzy jsou toho důkazem. Děkuji za to, že tyto jeho informace od něj pravidelně dostávám. Peter, ať se ti daří tvé zkušenosti uplatňovat co nejvíce.

PhDr. Antonín Kopfštein, 16. 3. 2022

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984