Po dnešku!

Počet zobrazení: 3624

Po dnešku už nie je možné dávať si obrúsky na ústa! Treba začať nazývať veci aj ľudí ich pravými menami! Samozrejme to nebudú žiadne „objektívne” mená, lebo také má len „Boh”, a žiadny človek, ale budú to ľudské mená pre ľudí, ktorých významu sa dá porozumieť: „vlastizrada”, „velezrada”, „zapredanosť a absolútna „stupidita”, „nekompetentnosť a „katastrofa” v politike.

Stoja tu ľudia proti ľuďom, Slováci proti Slovákom – a prečo? Začo a za koho? Proti čomu a komu? Kto to spôsobil?

Kým tí, čo sú proti vojenskej zmluve s USA, argumentovali a dokazovali, prečo a za čo sú, tí druhí vajatali, pľuvali, špinili a nezmohli sa ani na jeden – slovom „jeden-jediný” – protiargument proti tomuto komplotu, za ktorý možno viniť tak tých, čo s ním prišli, teda americkú stranu, ale ešte viac tých, ktorí na to naleteli a naskočili z našej slovenskej strany! Hoc aj z úprimného, ale absolútne pomýleného presvedčenia, ktoré, „zdedili” po „revolúcii” 1989.

Pri moci je generácia, ktorá sa hrá na absolútnych dedičov Novembra. Žiaľ, veľmi falošne a primitívne. Teda tí, ktorých naši spoluobčania v ostatných slobodných voľbách poslali k moci. Pýtam sa ich: toto ste chceli? Mať tu cudzie vojská na našom území? Riskovať zatiahnutie do geopolitických konfliktov? Nechať ekonomicky vykrvácať vlastnú krajinu?

Pýtam sa teda tých, čo volili túto vládu, čo ste vlastne chceli? Samozrejme, očistené a neskorumpované Slovensko! Slobodné Slovensko! A kto to nechcel? Tí, čo volili tých druhých, chceli nebodaj zotročené Slovensko? Morálne zhumpľované Slovensko?  Vazalské Slovensko?

Po dnešku sa musí začať na Slovensku hovoriť jasne a hrať čistými kartami. Ide o veľa, o to najviac! O budúcnosť tejto krajiny. Tak teda ak nám záleží na tej budúcnosti a na tejto krajine, tak so začnime „nalievať čisté víno”. Bez bludov a zahmlievania všetkých médií tzv. hlavného prúdu, ktoré buď nevedia, komu slúžia, alebo to veľmi prehľadne už ani nezakrývajú.

Poďme o tom všetkom otvorene hovoriť. Kdekoľvek a kedykoľvek. Na uliciach, v kaviarňach, doma či na pracoviskách. Tým navrátime tú stratenú demokraciu po 1989, ktorú včera v priamom prenose udupal demokratický zvolený parlament vinou vládnej koalície. Tá sa nezmohla na žiadne politické slovo, iba na stupídne a absurdné politické kroky! Výsledkom ktorých je jej dnešná obludná voľba!

Táto vláda tu vôbec nemala byť. Za 2 roky neurobila pre Slovensko nič dobré a toto je čosi ako vrchol jej vlády. Alebo vari nie? Je možné, že sa dopustí ešte obludnejších vrcholov, ako je tento?

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984