Reklama
Reklama

Väčší problém ako Ficove úlety

Počet zobrazení: 3781

Pamätám si ešte na senzačné tlačovky Igora Matoviča o Ficových účtoch na Belize, o predraženej večeri Andreja Danka pre 25 papalášov, či blog poslankyne Blahovej o „dome hrôzy“ v Galante, kde znásilňujú deti. Všetko to boli obyčajné klamstvá založené na domnienkach, za ktoré sa ich šíritelia nikdy neunúvali ospravedlniť. Takýchto vymyslených „káuz“ bez akýchkoľvek dôkazov, ktoré živili a nafukovali slovenské média, sú desiatky.

Nech sa na mňa nikto nehnevá. Ja s Robertom Ficom politicky nesúhlasím takmer nikdy. Ale keď tvrdí, že sa tu niektorí novinári správajú ako „prostitútky“, tak len hovorí to, čo si aj tak myslí každý normálny človek v tejto krajine. Nečudujme sa preto, že podľa aktuálneho prieskumu viac ako polovica obyvateľov Európskej únie neverí v slobodu médií vo svojej krajine a len niečo málo cez 50 % Európanov si myslí, že im médiá poskytujú dôveryhodné informácie.

My tu žiadnu objektívnu, nestrannú, nezávislú a profesionálnu žurnalistiku jednoducho nemáme. A to je oveľa väčší problém, ako Ficove vulgárne úlety.

Status na FB, 24. 11. 2016, titulok a úprava Slovo

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy