Reklama
Reklama

Trinásť Sergejov ohrozilo USA?

Počet zobrazení: 3058

Západné médiá sa nám snažia nahovoriť, že Rusi zasahovali do amerických volieb, vedú hybridnú vojnu na Slovensku a stoja za všetkými útokmi proti západnému liberalizmu v celom „slobodnom svete“. Ako to robia? Využívajú tie najstrašnejšie zbrane informačnej vojny. Do USA nasadili až trinásť agentov a tri spoločnosti, aby ovplyvnili stovky miliónov ľudí, nech volia Trumpa či Sandersa.

Nie, priatelia, to nie je pokus o vtip – taká je oficiálna verzia amerických úradov: trinásť ľudí. No proste úplný batalión! Divízia! Červená armáda! Ešte ťažšie zbrane Rusi nasadili na úbohú Európu. Na Slovensko dokonca poslali Sputnik! Jednu webovú stránku proti desiatkam rusofóbnych novín, televíznych kanálov a rozhlasových staníc. Podľa mňa proti Sputniku nemá nikto šancu a vyhrávať budú vždy len tí kandidáti, ktorých chce Rusko – lebo Sputnik.

Prosím vás, toto fakt niekto myslí vážne?! Tu sa fakt niekto zaoberá vážne „ruskou hybridnou vojnou“ kvôli trinástim agentom a Sputniku?! To fakt nie je problém v tom, že Clintonová bola arogantná neoliberálna vojnová štváčka, ale v tom, že sa trinásť Sergejov angažovalo v americkej politike? V ruskej politike funguje desiatky mimovládok, ktoré kopú do Putina. V Európe sú tisícky dobre zaplatených mimovládok, aktivistov a agentov, ktorí robia prenasledujú každého, kto má iný názor, ako je ten jediný správny západný (neo)liberalizmus. V Amerike zbrojní lobisti a nadnárodní neoliberáli kontrolujú všetko s výnimkou miestneho dedinského rozhlasu v Texase. Pre porovnanie: okolo ruských hraníc je kopec amerických základní, v blízkosti amerických hraníc nenájdete ani ruskú zástavočku, nieto nejakú základňu.

Preboha, to fakt nikto nevidí, že hybridnú vojnu nevedú Rusi, ale Američania?! Ešte raz: trinásť Rusov a Sputnik. To je, prosím pekne, hybridná armáda Ruska. Ja asi puknem od smiechu.

Status na FB, 19. 2. 2018, titulok Slovo

Priemer: 4.8 (99 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy