Reklama
Reklama

Tak toho Porošenka ste si mohli ušetriť, páni štátnici SR!

Počet zobrazení: 2884

Navyše to bola dosť utajovaná návšteva, o ktorej informácia sa "prevalila" až v piatok 14.novembra. Myslím, že aj parlament, teda Národná Rada Slovenskej Republiky, mala byť o tom informovaná a prirodzene že by sme vyvinuli tlak na to, aby sa zákonodarcovia takýmto pozvaním zaoberali.  Pozvanie činného prezidenta krajiny, na ktorej území prebieha občianska vojna už desať mesiacov, ktorá stála už tisíce ľudských životov, státisíce utečencov a rozvrátený život i pokazený život miliónom ľudí a navyše prakticky vrchného veľiteľa ozbrojených síl, ktoré zabíjajú vlastných občanov, to už je ale ozaj prisilná káva aj na pomerne divoké poňatie stredoeurópskej demokracie, nie?

Ako to teda bolo? Mal by odstúpiť zo štátnických funkcií ten, kto to inicioval a ten, kto o tom neinformoval.

Nemyslím si, že kvôli tomu vznikne vládna či celopolitická kríza na Slovensku. Ale minimálne ste páni politici opäť ukázali, že si nevážite verejnú mienku slovenského obyvateľstva, alebo ste už tak odtrhnutí od skutočného života, že vám stačí "tú verejnú mienku" vnímať cez masmédiá a nechodíte a nepočujete svoj ľud, od ktorého je vraj odvodená vaša právomoc vládnuť.

Čo povedať? Ja sa budem dlho ešte hanbiť pred svojimi rusky hovoriacimi priateľmi ( na strane RF i Ukrajiny), ale čo s tým inak môžem?

Zas ste urobili nepovinnú NADPRÁCU, takú tú nadprácu, o ktorej žvania historici z Ústavu pamäti národa, že ju robili "totalitné komunistické kádre" - a nik to po vás nechcel. Alebo, ...chcel? To už sme tak zotročenou krajinou?

Asi nič s tým neurobím, ale s mojim hlasom už v žiadnych ďalších voľbách NERÁTAJTE!!!

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy