Reklama
Reklama

Smer musí oslovovať svojho voliča

Počet zobrazení: 1724

Bratislavskú kaviareň po voľbách do VÚC chytá hysterická paranoja. Boja sa ďalšieho vývoju v Smere. Krásnym príkladom je novinár TV JOJ Arpád Soltész a jeho liberálni priatelia. Včera napísal vydesený status plný obáv, že Smer sa po voľbách obráti od euroatlantického smerovania, lebo smerácki voliči z takejto politiky Smeru zjavne nie sú nadšení. A dnes svoje najstrašnejšie nočné mory, že vládny Smer sa vráti ku kritike Západu, vyjadril konkrétnejšie: úplne zbytočným a tupým hejtom na mňa. Vraj na čo ma Smer potrebuje, rôzne primitívne urážky, odpľuť si, vydávil sa a tak. Tam, kde chýba IQ, tam sa ide do takýchto krčmových útokov, to je OK, s tým u našich liberálov počítam – sú trošku jednoduchší, to sa stáva. Do toho sa pridala jediná štátna úradníčka na Slovensku, ktorá nepochopila, že byť v štátnej službe predpokladá, že človek je aspoň ako-tak apolitický – istá pani Pietruchová z ministerstva práce, ktorá žiada moje odstúpenie z pozície predsedu eurovýboru.

Och, odrazu toľko záujmu a lásky od liberálov, čo si s tým počnem? Imponuje mi, že sa ma takto boja, a že ma takto nenávidia, akurát mi uchádza, prečo pocítili takúto potrebu práve teraz. Keďže od volieb som sa k situácii v Smere nijako nevyjadroval, vychádza mi z toho jediné. Oni sa fakt boja, že Smer si vyhodnotí, že euroatlantické smerovanie je „repelent“ na našich voličov a potom by niekomu náhodou mohlo napadnúť, že – Blaha. Pre kaviareň – apage satanas! Však ruský agent, marxista, kritik Ameriky a Bruselu, antiglobalista, satanista, démon, ktorého sem na Slovensko poslalo priamo veľknieža pekiel!

V pondelok som, mimochodom, bol na okresnej členskej schôdzi Smeru v Ružinove a môžem potvrdiť, že zhoda členskej základne s mojou kritikou Západu, globalizácie a kapitalizmu je zhruba 100-percentná. Fakt som sa už dlho necítil tak dobre ako medzi radovými smerákmi. Aj oni majú plné zuby amerických svinstiev, rusofóbie, penťáckych médií, neoliberálnych mimovládok, hlúpych antikomunistov, daňového podvodníka z Prezidentského paláca atď. Áno, naši voliči chcú posun doľava, chcú od nás kritiku USA a kritiku NATO, chcú ochranu štátnych záujmov v EÚ a hlavne chcú sebavedomé, dynamické a tvrdé politické postoje. A nech sa na to pozeráte, ako chcete, Smer nikdy nebude voliť ani bývalý volič SDKÚ, ani kaviareň, ani nedovzdelaní malomestskí degeneráti typu Soltézsa.

Smer musí oslovovať svojho voliča: pracujúcich ľudí, ktorí nemilujú globalizáciu ani neskáču tri metre desať od radosti z euroatlantického smerovania. Vždy som bol o tom presvedčený a vždy som preto hlásal posun doľava...

Status na FB, 8. 11. 2017, titulok a drobné úpravy Slovo

Priemer: 4.8 (56 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy