Reklama
Reklama

S NATO na večné časy a nikdy inak?

Počet zobrazení: 2852

"Národy Blízkeho východu by určite vedeli o masakroch povedať J. McCainovi svoje skúsenosti…" Najmä Vietnam, kde bol McCain, ako vojnový zajatec-pilot ! ARABSKÁ JAR (v réžii USA) sa deje/diala v krajinách, kde bol UMIERNENÝ islam, kde sú ženy zrovnoprávnené s mužmi: Líbya, Egypt, a teraz aj Sýria. Až sa z toho chce zvracať, že tieto krajiny postihla hrôza. Čo čaká Tunisko a Sýriu?! Líbya za vlády Kaddáfiho - sociálne BENEFITY pre obyvateľov, žena suverénna ako muž (čo tam majú teraz? Šaríu?) Egypt za vlády Mubaraka - TURISTIKA, pyramídy, archeológia, zaujímavosti, LETNÉ DOVOLENKY, žena rovná ako muž (Je to ešte teraz dovolenková destinácia?!) Sýria za vlády Asáda - ľudské práva pre všetkých, kresťan ako moslim, žena ako muž (keď zvrhnú Asáda, koľko nešťastia ľudí čaká? už teraz teroristi robia BEŠTIALITU).  Nič nového pod slnkom: Niekoľko mesiacov pred bojom o Mosúl , ISIL v ňom založil spiace bunky zložené zo svojich prívržencov a postupne atentátmi zlikvidoval predstaviteľov mesta. Potom vyrazil do útoku naprieč Irakom a susednou Sýriou. Pripomína to až „veľmi  nápadne“ DEMOKRATICKÉ REVOLÚCIE“ vo východnej Európe.

Schutz: S politickým islamom, ktorý ako najväčšie zlo 21. storočia necháva za sebou hromady mŕtvol – dokonca s odťatými hlavami – treba zúčtovať inak“. AKO ? Napríklad „RUSKÝMI RUKAMI“ !!!  Pán  Šucko (Schutz), počuli ste už o tomže sa niekomu podarilo zahnať späť džina, vypusteného z fľaše? Toho džina v podobe politického islamu ste s vašimi sú-trollami vypustili vy za Sorosove a Gatesove peniaze z tej fľaše a teraz nech niekto iný ich zaženie späť?Dobre je na GLOBSECu postupovať podľa odporučaní Georga Friedmana a vojnového štvača McCaina (ten nemôže zabudnuť za sedenie vo vietnamskom zajatí ako zostrelený amický pilot, možno dokonca nejaký sovietsky pilot-Rus ho s chuťou zostrelil) a nepočuť ani kvaknutie opačného názoru. Myslite si, že to tak ostane na večné časy?

Pán redaktor Českého rozhlasu Ivan Mikoláš, myslíte že Rusi padli na hlavu ???  Tomu sa hovorí „ŤAHAŤ GAŠTANY Z OHŇA CUDZOU RUKOU“!  Bombardéry schopné niesť jadrové hlavice, raketové jednotky, krížniky a lietadlové lode v plnej bojovej pohotovosti. Armády USA a NATO rinčia zbraňami okrem Ruska a Číny prakticky po celom svete.Rusko, pochopiteľne, táto situácia nemôže a nenecháva pokojným a reaguje podobne.  Západné krajiny by pritom „ÚDAJNE“ (podľa autora Mikoláša) mohli ponúknuť riešenie, ktoré by vraj uspokojilo  obe strany, len Rusi by sa museli „otvoriť“ pre „západ“, aby nadnárodný kapitál  ovládol všetky nerastné zdroje a Rusom by ostali tak akurát oči pre plač.  USA a krajiny NATO majú totiž ďalšieho  nepriateľa, Islamský štát. ktorého „prebrali“ zo spánku (exportom demokracie, kedy neváhali použiť POZEMNÝ ÚTOK a teraz na to potrebujú Rusko a Irán ???). Ten ohrozuje celú „západnú“ civilizáciu! "Predstava, že sa Rusko postaví do čela medzinárodnej koalície a povedie pozemný útok podporovaný Iránom, zatiaľ čo vo vzduchu na pozície islamistov budú nalietavať letky USA, Anglicka či Maroka, sa na prvý pohľad môže zdať fantazmagorická. Prospech by "ÚDAJNE" z nej však mali všetky mocnosti, či už globálne, alebo regionálne. Teda i Rusko, Európska únia, Spojené štáty a arabské, resp. moslimské krajiny."


 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy