Reklama
Zľavy na wellness pobyty
Reklama

Raz a navždy, pán Kiska!

Počet zobrazení: 4132

Kiska včera vyhlásil, že porážka fašizmu „bola víťazstvom európskej civilizácie“. Ja len, že do európskej civilizácie patril tak nemecký nacizmus, taliansky fašizmus, ako aj ďalšie autoritárske fašistické režimy v Španielsku, Rakúsku, Portugalsku, Maďarsku, Grécku a mohol by som pokračovať. Je historickým faktom, že európsku civilizáciu v 30. rokoch 20. storočia ovládol fašizmus. S výnimkou Československej republiky a niektorých ďalších štátov bola Európa v područí autoritárskych režimov. A mimochodom, tie európske mocnosti, ktoré si udržiavali demokraciu, ako napríklad Británia či Francúzsko, v Mníchove 1938 náš ostrov demokracie zradili – spomeňme na Mníchovskú dohodu! Len toľko k tej Kiskovej víťaznej „európskej civilizácii“.

Nie, pán prezident, fašizmus sme porazili nie vďaka európskej civilizácii, ale predovšetkým vďaka komunistickému Sovietskemu zväzu, ktorý bol svojím zriadením vo vtedajšej európskej civilizácii výnimkou.

Raz a navždy, pán Kiska – oslobodili nás predovšetkým ruskí komunisti. Bodka! Ja viem, o chvíľu nás obviníte, že šírime konšpirácie, keď povieme, že nás oslobodili Rusi. Ak nebudeme oslavovať Ameriku alebo tých, čo majú na svedomí Mníchovskú zradu, budete nás označovať za extrémistov a nálepkovať nás ako Putinových agentov. Zopár mladých nevzdelaných a zmanipulovaných hlupáčikov tým možno oklamete. Ale väčšinu ľudí na Slovensku nikdy neoklamete. Pravda ostane pravdou.

Dnes na Slavíne o tretej múdri ľudia vzdajú hold našim sovietskym osloboditeľom, hold Červenej armáde, hold Ruskej federácii – vzdajú hold historickej pravde! 9.máj! Dnes je DEŇ VÍŤAZSTVA! Vidíme sa na Slavíne, priatelia!

Status na FB, 9. 5. 2018
 

Priemer: 4.7 (116 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy