Reklama

Obrat chrbtom (nielen) k východu

Počet zobrazení: 1050

Ešte pred nejakou chvíľou som sa uspokojoval, že provokačné politické kroky Českej republiky proti Rusku na základe vymyslených skutočností nie sú krokmi slovenských politikov a nenájdu na Slovensku nejakú veľkú podporu a bác. Ako na povel SaS, OĽANO, Čaputová a celá skupina našich agentov pracujúcich v mene cudzích mocností proti záujmom Slovenskej republiky začala ako na povel vyjadrovať plnú podporu českým politikom, vyhosteniu ruských diplomatov. Dokonca podľa SaS by mala byť zvolaná naša Bezpečnostná rada štátu a podľa Korčoka aj ministerstvo zahraničia disponuje nejakými informáciami, že aj u nás sa asi hemží celá sieť ruských vyzvedačov a podobné reči. Uvedené informácie, ktoré som zachytil v krátkych rozhlasových správach, ma na chvíľu zbavili schopnosti niečo povedať. Kladiem si otázku, ako ďaleko sú naši „politici“ ochotní zájsť vo svojej rusofóbii, ako ďaleko sú ochotní zájsť v mene záujmov USA a celého NATO? Podľa všetkého tu žiadne dno pre šírenie klamstiev na strane politikov a súkromných médií neexistuje.

Akcia, ktorú rozpútalo Česko, a ako sa ukazuje, s plnou podporou slovenských politikov, bude mať za následok, že napriek tomu, že fyzikálne máme štyri svetové strany, tak minimálne politicky a kultúrne a po čase možno aj ekonomicky budeme mať len tri svetové strany, východ pre nás existovať nebude. Ďalším nutným dôsledkom rozpútanej rusofóbie bude, že sa definitívne staneme ekonomicko-politickým a kultúrnym vazalom západných krajín na čele s USA.

Tento náš obrat chrbtom k východu sa môže stať súčasne aj definitívnym obrátením sa chrbtom k našim vlastným slovanským koreňom a národ bez svojich koreňov je vykoreneným národom, je vlastne bezdomovcom vo sfére národov. K národnému „bezdomovectvu“ dnes nesporne smerujeme.

(Status na FB 18. 4. 2021, titulok Slovo)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy