Reklama
Reklama

Nebude aj Marec z Denníka N fašista?

Počet zobrazení: 1964

V Denníku N som dnes narazil na túto perlu ducha, týkajúcu sa témy, ktorá slovenskú pravicu neprestáva zožierať, pretože sama cíti, že Kiska sa vyznamenaním Gála neuveriteľne zosmiešnil: „Prezident Kiska pri príležitosti vzniku Slovenskej republiky rozdával vyznamenania a výber vyznamenaných rozhorčil Smer aj SNS. Okrem toho rozhorčil ešte aj fašistov a poslanca Blahu, čo bolo zvláštne, lebo Blaha väčšinou proti fašistom bojoval.“

Milý Samuel Marec, neuveríš, ale na svete existujú aj ďalšie zvláštne veci. Napríklad, že fašisti nenávidia komunistov, rovnako ako Ty – čo je ale zvláštne, lebo Ty si väčšinou proti fašistom bojoval. Nestal si sa medzitým fašistom? A vieš čo je ešte zvláštne? Že fašisti sú rozhorčení z Ficovej vlády, rovnako ako Ty – a to je veru zvláštne, lebo Ty si väčšinou proti fašistom bojoval, či? A vieš čo je úplne najzvláštnejšie? Že fašisti sú rozhorčení aj z Blahu, z ktorého si aj Ty rozhorčený vo svojom článku – zvláštne, Marec, že?

Nebudeš Ty náhodou fašista? V toľkých veciach sa zhodneš s fašistami, že podľa Tvojej logiky Ťa už hádam môžeme začať oslovovať Adolf... Adolf Marec. Ja len, že keď niekto používa absurdné logické skratky, podľa ktorých nemožno mať na nič na svete ten istý názor ako fašisti, lebo to oslabuje náš antifašizmus, tak sa veľmi ľahko zapletie a sám skončí ako fašista... Nič proti autorovi Marcovi ani proti Denníku N, ale ak niekto používa takéto smiešne argumenty, môžu si ho popliesť s kompletným truľom... Prepáčte, priatelia, ale to máme naozaj takýchto  „logikov“ brať vážne?
 
Status na FB, 8. 1. 2018, titulok Slovo

Priemer: 4.8 (63 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Najčítanejšie