Miroslav Radačovský: Informácia z amerického denníka

Počet zobrazení: 1938

Práve som si čítal Wall Street Journal a dozvedel som sa, že USA vraj plánujú posielať na Ukrajinu sovietske systémy protivzdušnej obrany, ktoré tajne získavali celé desaťročia, od 60-tych rokov a majú ich kdesi uskladnené v Alabame. V denníku sa ďalej uvádza, že ide o dokonalé systémy, vyrábané od 60-tych rokov minulého storočia, systémy S-300, S-300V, SA-8.

A keďže nepatrím medzi inteligenciou a odbornosťou prekypujúcich slovenských europoslancov, denno-denne prezentovaných súčasnou vládou vo vyvolených médiách, kladiem si preto naivnú otázku. Z akého dôvodu a prečo Rusko celé desaťročia, od šesťdesiatych rokov, vyvíjalo a zdokonaľovalo zbrane obranného charakteru, zdokonaľovalo systémy protivzdušnej obrany, ba dokonca na obranu ich poskytovalo aj množstvu iných štátov, keď podľa doterajších jednostranne medializovaných správ, NATO ani USA nikdy nikoho neohrozovali a nikdy na nikoho zaútočiť nechceli. Ja už tomu teda nerozumiem. Alebo že by to bola zo strany Wall Street Journal dezinformácia? Tak potom zablokovať a objektívne nám to možno vysvetlia jediné „objektívne“ vládne médiá.

Kvôli cenzorskému úradu uvádzam zdroj informácie: Wall Street Journal, medzinárodný denník publikovaný spoločnosťou DJ and company v New Yorku, má denný náklad viac než 2 mil. kusov. A cez 900 000 odberateľov platiacimi on line.

(Status na FB 26. marca 2022)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984