Reklama
Reklama

Juraj Draxler: Slovenský pozemkový fond povedie bývalý poslanec OĽaNO Ján Marosz

Počet zobrazení: 1044

Do parlamentu sa v posledných voľbách nedostal, tak sa Igor oňho nejako musel postarať. Umiestnil ho na ministerstve financií, kde bol tento vyštudovaný katechéta a germanista určite nesmierne užitočný.

Ale jedného z najverejnejších verných bolo predsa len treba dať niekam, kde je veľký plat. Pardon, kde sú veľké výzvy.

Síce táto persóna nebola na žiadnych z výberových konaní, ktoré na pôdohospodárstve k tomu organizovali, ale minister Vlčan povedal, že takto je to lepšie.

O post šéfa fondu, ktorý spravuje miliardové majetky štátu, sa nejako nikto kvalitný nehlásil, tak čo mali chudáci robiť... Museli tam dať odborníka na nemeckú literatúru, zakladateľa OZ Stop korupcii v Žiline.

To sú tie irónie, Igor v opozícii kričal, že učiteľom treba dať 10-percentné zvýšenie platov každý rok, teraz im dal ..., pardon, nulovú tarifu, a v opozícii kričali, ako tu idú vymiesť korupciu tým, že všetko bude vyberané úplne transparentne, odborne a nezávisle. A v skutočnosti prekonávajú všetky rekordy novodobej histórie v tom, ako si kade-tade inštalujú "našich ľudí".

Mimochodom, toto je len jeden z najvypuklejších prípadov toho, čo sa od volieb deje. Koalícia si úplne drzo na čisto odborné miesta dosadzuje straníkov, niekde dokonca vytvára účelové miesta (generálny riaditeľ pre stratégie), aby kamošov mali kam „upichnúť“.

A najdrzejší sú, ako vidíme, práve títo „pánbíčkári“. Asi nám už naozaj neostáva nič iné, len sa spolu s nimi modliť.

(Status na FB 14. októbra 2021)

 

 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy