Reklama
Reklama

Ďalšia zbierka pre utečencov z Novoruska

Počet zobrazení: 3661

My, ľudia žijúci v takzvanom slobodnom svete, kde zatiaľ nemusíme zdieľať vojnové príkoria demokrátúry šíriacej sa z veľmoci z poza veľkej mláky, ktorej úspešne sekundujú ostatné bábkové vlády slobodného sveta, nevieme pochopiť, čo prežívajú ľudia , ktorí stratili svoje domovy, strechu nad hlavou , svojich najbližších. Ľudia, ktorým denne nad hlavammi prelietavajú delostrelecké granáty a s nezameniteľným svištaním prinášajú smrť a utrpenie.Nevieme si predstaviť, čo to je byť neustále bez elektriny, tepla a i potravín nehovoriac o teplej vode alebo pokojnom spánku.

Ľudia, ktorí spôsobujú tieto strasti svojim spoluobčanom prichádzajú do našej republiky a žiadajú od našej "ľavicovej" vlády pomoc. Tá im ju , ako správna babkovláda kolónie zvanej Slovensko, bez problémov poskytuje.

Existujú však na Slovensku ľudia, ktorí už viackrát odviezli nezištnú pomoc materiálnu i finančnú pre ľudí, ktorí to v Novorusku najviac potrebujú. Tisíce dobrovoľníkov pozbierali a skladajú sa zo svojich slovenských prijmov pre našich slovanských bratov. Ak chcú aj ľudia, ktorí čítajú tento ľavicový portál pomôcť, môžu si bližšie informácie o prebiehajúcej zbierke prečítať

tu : http://pokojnibojovnici.sk/

Verím, že ani vám nie je ľahostajné aký osud postihol milióny našich bratov a sestier a prispejete svojou troškou aby sa aj deťom Novoruska rozžiarili očká aspoň pod vianočným stromčekom.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy