Reklama
Reklama

Cez všetky čiary!

Počet zobrazení: 1678

Denník SME sa pohoršoval nad tým, že Kaliňák obvinil Kisku z alkoholických radovánok na ceste štátnou letkou z Mexika. Úlohu hlavného moralizátora SME dostal istý mladý spisovateľ Jaroslav Rumpli, autor románu s mimoriadne inteligentným názvom „V znamení hovna“ (2008). Ja len, že tomuto zjavne útlocitnému pánovi, prosím pekne, prekáža, že Kaliňák použil slovo „ovracané“ lietadlo. A aby Kaliňákovi ukázal, ako sa má vyjadrovať slušný a dobre vychovaný človek, tak voličov Smeru označil za „mix neonacistov a kovaných komunistov, zatrpknutých penzistov, dezorientovaných lúzrov a polodebilov“. A SME túto primitívnu obludnosť bez rozpakov uverejnilo.

Gratulujem denníku SME, že konečne objavil autora, ktorý naplno vyjadril ich nekonečnú aroganciu, hulvátstvo a šovinizmus. Asi nikomu inému by v živote nenapadlo takto hnusne a pohrdlivo označovať státisíce bežných ľudí, voličov akejkoľvek strany, ale zasa, my nie sme autori knihy „V znamení hovna“, takže čo my vieme o úcte a slušných mravoch... Len pripomínam, že honorár za tieto ponižujúce žvásty o voličoch Smeru pošle pánovi „spisovateľovi“ jedna z najodpudivejších finančných skupín v priľahlých galaxiách, Penta, čo mu asi dodáva pocit morálnej výlučnosti... Bravó!

Ja si síce o SME nerobím ilúzie, ale toto je priveľa aj na nich. Útočiť na voličov a označovať ich za „polodebilov“? Však to je novinársky škandál. Ak majú v redakcii ešte zvyšky rozumu, tak sa za tento skrat ľuďom okamžite ospravedlnia a s tým nekonečným primitívom, čo tieto nehorázne urážky napísal, navždy rozviažu spoluprácu. Jedna vec je kritika politikov, ale celkom iná vec je kruto a surovo urážať státisíce bežných ľudí – to je ozaj cez všetky čiary.

Status na FB, 5. 1. 2018

Priemer: 4.8 (67 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy