Artur Bekmatov: Štát tu má byť pre ľudí, nie ľudia pre štát!

Počet zobrazení: 505

Je obrovskou hanbou, ako táto vláda zanedbáva bežných ľudí a doslova nás hádže cez palubu v situácii, keď potrebujeme pomocnú ruku.

Potrebujeme sa oprieť o štát, a nie dostávať od neho natvrdlé rady o pečení so zavretou trúbou!  

Dôchodcovia žijúci zo 420 eur mesačne, fyzicky vyčerpaní a finančne vyžmýkaní zdravotníci, ale aj tisícky neštátnych zamestnancov pohodených na milosť a nemilosť súkromníkovi. Podobne ako oklamané šičky z bánoveckej Zornice. Individuálnych príkladov sú tisíce...

Nožnice medzi rastom cien a vývojom miezd sa stále viac roztvárajú, v parite kúpnej sily sme na totálnom chvoste EÚ a miesto toho, aby ministri riešili požiadavky pracujúcich, situáciu dôchodcov v pásme chudoby či prežitie kľúčových podnikov našej ekonomiky, tak venujú pozornosť Geissenovcom, prvej dáme USA a nákupom zbraní.

Bežný človek je, bohužiaľ, pre štát len zdroj príjmu a pre politika raz za 4 roky volič. Nič iné. Nevážia si našu prácu, nezaujíma ich náš názor, ignorujú naše potreby. Myslia si, že keď dostanú náš hlas, tak majú automaticky právo prinútiť nás, aby sme ďalšie 4 roky nevydali ani hlások. Ale to je omyl.

Čo si nevybojujeme, to nedostaneme. Chystaný generálny štrajk bude citeľným výhražným prstom. Proti štrajku sa určite spustí kampaň a politici nás budú obviňovať z toho, že robíme hospodárstvu SR škody. Nedajte sa odradiť – najväčšie škody na národnom hospodárstve pácha vláda už tretí rok, nie zúfalí pracujúci. A práve naopak, vďaka pracujúcim táto republika ešte nespadla na ústa.

Nebojme sa preto podpory štrajku!

(Status na FB 8. mája 2022)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984