Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

Ako čítam voľby na Slovensku – odkaz politikom.

Počet zobrazení: 2570

Predvolebná kampaň šedej politickej eminencie vrátane masmédií a štrajkov bola zameraná na rozbitie slovenského JA a sformovanie poslušného panoša medzinárodného kapitálu. Tento zámer sa na prvý pohľad aj podaril a pán prezident v ňom pokračuje rozbíjaním jednotnej vôle ľudu. Ale je tomu naozaj tak a Slovač nepochopila o čo ide? V skutočnosti je to naopak a medzinárodný kapitál dosiahol pravý opak toho čo chcel, ale treba vedieť čítať výsledky volieb. Zabudnime na zaužívané poučky a masmediálne triedenie ktorého cieľom je trieštenie Slovenského JA. Dnes naozaj ide o schizofréniu podporovanú kapitálom za účelom trieštenia národných síl, tak ako to robil v Juhoslávii,  Sýrii, Ukrajine a pod.

Čo vlastne povedal ľud vo voľbách? Elegantne zahral s národnou kartou tak aby ju mali v rukách mnohí proslovenský zmýšľajúci politici, bez ohľadu na „vedecké teórie“, minulosť a osobné sympatie či antipatie. Ak sa pozrieme na výsledky volieb z tohoto zorného uhla potom vznikla vo svojej rôznorodosti silná proslovenská národná rada. Je len a len na politikoch či tento jasný odkaz ľudu pochopili a spoja sily, podobne ako sa to stalo po II. Svetovej vojne v ČSR. Možno si pozrieť „Spomienky a rozjímanie - história bez politickej falzifikácie“ (TU) .

Nuž a pán prezident ak chce byť dobrým otcom tohto ľudu mal by si uvedomiť, že žiaden syn si nezaslúži kopance. Ak sa synáčik mýli potom potrebuje o to viac láskavého a rozumného slova aby pochopil v čom je jeho sila a v čom omyl. Inač, na protest k tým kopancom, sa z neho stane odporný vydedenec a vyvrheľ.

Nuž páni politici, ukážte o čo Vám ide, či o osobné ego a službu medzinárodnému kapitálu, alebo o Slovenský ľud ako celok, bez rozdielu pôvodu, náboženstva či majetku .

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Najčítanejšie

Idioti v politike
Matovičove referendá
Esencia cynizmu a pokrytectva
OSN – dítě války
Kto sa smeje naposledy
Budíček spoza Dunaja
Návrat posolstva Novočerkaska
Trumpov „mierový kšeft“ na arabskom bazáre
Budíček spoza Dunaja
Vrtieť Justitiou
V čom spočíva „zlo“ Bieloruska?
Kam až môže klesnúť verejná morálka?
Ako Slovensko prichádza o verejnosť
Pod rúškom tma
Covid - Rozdelená spoločnosť
Naše dejiny nedôvery