Reklama
Reklama

M. Dzurinda suverénne v politickom suteréne

Nie že by to bola novinka, ale dobre sa to číta: vždy bohorovný až arogantný líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda sa preferenčnými hlasmi (27 242) prepadol do suterénu slovenskej politickej scény. Vyššie preferencie získal predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marián Kotleba (29 158), o pár tisíc menej Nora Mojsejová (22 525), predsedníčka Strany slobodné slovo Nory Mojsejovej.
Počet zobrazení: 975
suteren.JPG

Nie že by to bola novinka, ale dobre sa to číta: vždy bohorovný až arogantný líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda sa preferenčnými hlasmi (27 242) prepadol do suterénu slovenskej politickej scény. Vyššie preferencie získal predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marián Kotleba (29 158), o pár tisíc menej Nora Mojsejová (22 525), predsedníčka Strany slobodné slovo Nory Mojsejovej. Realita, nie šou.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     

Komentáre

Obrázok používateľa Anonymný
#1
(neuvedené)
14. marec 2012, 04:42
Nezaplače Slovensko nad odchodom Mikuláša Dzurindu z vedenia svojej strany.Aj tak si však vážim oveľa viac,jeho rozhodnutie nekandidovať na predsednickú stoličku, ako rozhodnutie niektorých iných politikov, znova kandidovať do parlamentu. Myslím tým mužov z OKS, ktorí sa znova pokusili zasadnúť v parlamentných laviciach.Pán Šebej zakotvil už definitívne u Bugára,pán Osuský sa tam zviezol vďaka Sulíkovi a pán Zajac sa o to pokusil cez Matoviča.Títo tuláci, ktorí už zaklopali na dvere myslím , že všetkých pravicových strán, ktoré sme mali a máme, si pravde podobne myslia, že obohacujú pravicovú politiku na Slovensku. Opak je však pravdou a ako prvý to pochopil pán Matovič.Všímol som si, že keď sa šikovným spôsobom zbavil niektorých ľudí, začali mu veľmi rýchlo stúpať jeho preferencie. Naproti tomu, preferencie politickýh strán, ktorým šéfuju páni Sulík a Bugár, v ktorých sa tiež zahniezdili páni z OKS, zaznamnali pokles. Nemusí tomu tak byť iba z týchto dôvodov, no predsa to udiera do očí.
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama