Reklama

O lese aj o voľbách

/Dnes v lese: bory šumeli ako v českej hymne. Dve srnky, jeden bežec. Na lúčke pod Kamzíkom si robil bezdomovec poriadok v igelitkách. A inak si myslím, že voľby dopadli dobre./
Počet zobrazení: 1323

V parlamente sú strany, ktoré reprezentujú vzorky spoločnosti a víťaz volieb bude vládnuť. Hlina vzal Slotovi slovenskú zástavu, zlodeji, ktorí sa za čierne peniaze pokúsili 99 percentám ľudí ukradnúť agendu, sú na ceste do zabudnutia. Nastane čas čírenia v stranách, a to bude tiež dobre. Ja osobne som volila podľa návodu I. Radičovej - teda program. Iba iný ako ona.

(Status na FB)

 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     

Komentáre

Obrázok používateľa Anonymný
#1
(neuvedené)
11. marec 2012, 13:53
vzhladom na pretrvavajucu krizu Slovensko musi prijat viacere opatrenia, ktore pravicova vlada prijat nechcela, nemohla. vsetko je na pokraji kolapsu, nefunguje ani danovy system, krachuje skolstvo, zdravotnictvo, dochodkovy system. funguju asi len platy a odmeny pre potentatov tejto vlady a Radicovej 12tich pochybnych poradcov...
Obrázok používateľa Anonymný
#2
(neuvedené)
11. marec 2012, 13:55
Na volbách som sa nezúčastnil, nie preto, že by som nechcel, ale preto, že som bol mimo republiku. Pravica zlyhala, o tom niet pochýb, paralely SDKÚ s HZDS sú viac než na mieste. Populisti typu Sulíka a hlavne Matoviča prekvapili, nechápem koho oslovili, ale to nie je moj problém. Pravica ako celok sklamala, rozbila sa alebo sa nechala rozbiť na partikulárne uskupenia vždy podla agendy, ktorá se preberá bez konzistencie vládnutia a zodpovednosti ... tak to aspoň pochopili občania ... pred pár rokmi som si myslel, že M. Dzurinda bude lídrom SDKÚ a pravice naveky, teraz si to už nemyslím ... bol to dobrý bojovník s Mečiarom, ale svoj tomahawk si nechal zasrať hrdzou korupcie. z ktorej sa nedokázal vyviniť a pred voľbami posobil ako brontosaurus ... Sulík je marketingová strana ... a Slobodní Ľudia je to, čo sa može stať len na Slovensku ... aj preto sa nám Česi smejú ... Gašparovič má orgazmus z víťazstva jeho boss-a, nicméně si myslím, že mu zvoní hrana a v prezidentských voľbách, ak sa pravica dokáže obrodiť, dostane Fico veľkú nakládačku ...
Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
11. marec 2012, 15:29
sa prihodil jeden z najhorších scenárov. Populista Matovič v opozícii bude naďalej zbierať body na úkor ostatných pravicových strán, na úlohu kritika sa výborne hodí. Jeho silná pozícia medzi pravicou ju však bude udržiavať naďalej v chaose.
Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
12. marec 2012, 05:56
lodnik lodnik ved pravica bola proti Meciarovi Ficovi stale proti niekomu,pravica znamena zdrazovanie a to vie najlepsie, zdrazovat vie kazdy hlupak a to ste v tomto marazme najlepsi , praviciar to znamena reforma reforma a zdrazenie, konecne by ste sa mohli naucit reformy bez zdrazovania ale vam je pohodlnejsie drazoba ved niejako uz slovac prezije z almuznej ktoru dostavame za pracu a ostatok ktory zarobia 3000 evracov to ani nepociti tak toto je slavna pravica.
Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
12. marec 2012, 05:59

"Myslím, že pre obrodu pravice sa prihodil jeden z najhorších scenárov. Populista Matovič v opozícii bude naďalej zbierať body na úkor ostatných pravicových strán, na úlohu kritika sa výborne hodí. Jeho silná pozícia medzi pravicou ju však bude udržiavať naďalej v chaose." Milan Antal

**************************

Myslím, že pre obrodu radikálnej ľavice sa prihodil jeden z najlepších scenárov.

Augiášov chliev je vyčistený, len ho vypláchnuť od posledných zbytkov marxisticko-leninských komoušov! Voličská nakladačka spočívajúca v tom, že 0,9% pre KSS, ZRS, a SDĽ zdecimovala zbytky oportunistov, ktorí ešte neprebehli do Smeru.

Dokonca nám pomáhajú aj pravicoví mopslíci, ktorí nechcú ísť s veľkým bundášom do svorky.

Čo si viac ešte priať?

Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
12. marec 2012, 06:18

"... a Slobodní Ľudia je to, čo sa može stať len na Slovensku ... aj preto sa nám Česi smejú ... Gašparovič má orgazmus z víťazstva jeho boss-a, nicméně si myslím, že mu zvoní hrana a v prezidentských voľbách, ak sa pravica dokáže obrodiť, dostane Fico veľkú nakládačku ..." lodnik

****************

Na obrode pravice sa už začalo pracovať. Mikloš vypadne z SDKÚ do zahraničia a Dzurinda z predsedníckej stoličky. Sulíkovo odpadne dôvod a zlúči sa s SDKÚ, tak ako sa zlúčila Kaníkova DS s SDKÚ. Pravdepodobne sa vráti aj Radičová a libertiánska pravica bude mať viac ako 20%

Smeru zlomí kríza väzy, lebo nedokáže s pravicovým krídlom a nacionalistickou frakciou robiť ľavicovú politiku aj keby chcel.

Sklamaní ľavocoví voliči budú zúfalí a nebudú mať žiadnu volebnú alternatívu. Nevoliť, alebo voliť stredopravé zlo!

Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
12. marec 2012, 08:34
a mal ste ruku v serbli...
Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
12. marec 2012, 11:53
Pani Inga! Od prevratu z novembra 1989 boli na Slovensku volené kresťanské strany a to či už slovenské, alebo maďarské. A tieto kresťanské strany vládli a zveľaďovali slovenskú ekonomiku a zvyšovali životnú úroveň s takou vervou, že voličom v posledných voľbách neostalo iné východisko, len im pekne poďakovať. Želáte si spájať liberálov s kresťanmi? Čo ste sa s koňom zrazili? Ak sa to podarí, tak to bude na Nobelovu cenu. Viera je dôležitá v živote človeka. Pevne sa jej držte! Život je potom jednoduchší a radostnejší.
Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
13. marec 2012, 04:54

"Pani Inga! Od prevratu z novembra 1989 boli na Slovensku volené kresťanské strany a to či už slovenské, alebo maďarské. A tieto kresťanské strany vládli a zveľaďovali slovenskú ekonomiku a zvyšovali životnú úroveň s takou vervou, že voličom v posledných voľbách neostalo iné východisko, len im pekne poďakovať. Želáte si spájať liberálov s kresťanmi? Čo ste sa s koňom zrazili? Ak sa to podarí, tak to bude na Nobelovu cenu. Viera je dôležitá v živote človeka. Pevne sa jej držte! Život je potom jednoduchší a radostnejší." radar

Vďaka radar za kritický, ale korektný komentár. Neradím sa k klerikálnej pravici, skôr naopak k antiklerikálnej ľavici! Takže čo sa dialo zásluhou klerikálnych pravicových strán (KDH,SMK, Most-Híd, OĽa NO a z časti aj SDKÚ) nemá nič spoločné s (ľavicovým antiklerikálnym) kresťanstvom v zmysle Kristovho učenia!

Ja som reagovala na aktuálne mediálne správy o "obrode" pravice. Včera napr. politológ Horský povedala, že "lídrom pravice bude pravdepodobne Igor Matovič". Jeho "konzervatívna" strana má tendenciu rásť. Ak sa podarí zjednotenie libertiánskej pravice (SDKÚ + SaS) a Matovič získa deštruktívnou kritikou Smeru ďalších voličov, tak Smer nemusí ďalšie voľby vyhrať.

Teraz k vašej otázke: "Želáte si spájať liberálov s kresťanmi? Čo ste sa s koňom zrazili?"

Tak to ani náhodou! Liberálni socialisti (Chmelárovci, Fabryovci, Pietruchovci,...) zdecimovali ľavicu tzv. ideológiou "kultúrnej identity" a pre ich roztrieštenosť nie sú schopní založiť ani vlastnú stranu!

Ateistickí (liberálni) marxisticko-leninskí komunisti zničili, čo sa dalo ich pseudovedeckým materializmom a skončili na smetisku dejín! Sumárnych 0,9% = 23.427 voličských hlasov pre KSS+ZRS a SDĽ zodpovedá ich členským základňam s rodinami!

Potrebné je si jasne uvedomiť, že slušní a hlboko veriaci ľudia prevažne nechodia voliť a nie je ich málo. K týmto voľbám neprišlo cca 41% voličov. Nie je to len lumpenproletariát ako by sme sa mohli domnievať. Ten sa nakoniec za úplatok svoj hlas takmer vždy niekomu predá a nezabráni mu v tom ani 10.000 policajtov.

Obrázok používateľa Anonymný
(neuvedené)
13. marec 2012, 16:06
už nezíska nikto. Účasť v posledných voľbách už prekonaná nebude, a to už v žiadnych voľbách na Slovensku. Teda, počet nevoličov už bude iba stúpať. Iróniou osudu sa stalo, že z rozhodnutia voličov OĽaNO si skutočne bude pán I. Matovič nárokovať pozíciu lídra opozície, čo uvidíme už veľmi skoro pri opozičných rokovaniach pre obsadzovanie funkcií v predsedníctve a vo výboroch NR SR. Ajhľa, a nutným sa javí, aby predseda KDH vyslal svojho emisára p. Hrušovského za predsedom víťaznej strany s cieľom intímne pri Coca Cole dohodnúť obsadenie uvedených funkcií predstaviteľmi jednotlivých opozičných strán. Čakajú nás hodiny a hodiny slávy p. I. Matoviča pred televíznymi kamerami, ktorý sa tentoraz zameria na likvidáciu opozície. A tak sa stane jednooký kráľom medzi slepou opozíciou. Tak nám treba mastný chleba. Pobavime šebe!
Reklama

Blogy a statusy

Reklama