Reklama
Reklama

Bezdôvodné harakiri?

Staronový šéf Tiposu Stanislav Žiačik podľa Mikloša neporušil zákon ani predpisy, napriek tomu sa vzdal funkcie. Čo je to za novodobá doba temna, keď ľudia čistí ako ľalie sú nútení bezdôvodne opúšťať pozície?
Počet zobrazení: 1226

Počin superministra

Zatiaľ najväčším počinom ministra Figeľa, pravda, okrem zastavenia výstavby diaľnic, je zavedenie reflexných viest pre nepočujúcich. Nehynúcu zásluhu by však mal až potom, ak by presadil, aby ich nosili počujúci, ktorí nepočujú, lebo majú na ušiach slúchadlá.

 

Tajomné čudo

Muselo to byť ozaj niečo mimoriadne veľké, čoho sa pán Stanislav Žiačik nedopustil, keď Martin Chren a Ivan Švejna sa dopustili, a predsa zostávajú na svojich miestach.

 

Klasik o koalícii

„Sú čestní a neklamú, kým netreba,“ napísal A. P. Čechov v roku 1891.

 

Klasik o pokroku

„Počet psychicky chorých ľudí stále pribúda. Kým v roku 2003 absolvovalo psychiatrické vyšetrenia na Slovensku 1,1 milióna ľudí, v roku 2008 to už bolo o 550 tisíc viac,“ sme.sk 2. 10. 2010. „Nezvýšil sa počet psychických chorôb a psychicky chorých ľudí, ale počet lekárov, schopných odhaliť tieto choroby,“ A. P. Čechov, 1891.

 

Slepá a hluchá

Anna Belousovová sa po svojom nezvolení na čelo SNS vyjadrila, že nakoniec príde k tomu, že SNS zahučí. Asi nezbadala, že ona už zahučala.

 

Počiatkova veta

Poslanec Ján Počiatek sa o návrhu rozpočtu terajšej koalície vyjadril, že je to žonglovanie s číslami. Isto vie, o čom hovorí, veď bol ministrom financií.

 

Široké uplatnenie

Minister poľnohospodárstva Zsolt Simon zvažuje tabule hanby pred každý obchod s potravinami. Nápad to nie je zlý a dal by sa rozšíriť. Za amaterizmus, ktorý predvádza vláda od svojho nástupu, by mali byť tabule hanby pred jej úradom a všetkými ministerstvami.

 

Bez etickej retroaktivity!

„Táto vláda je mnohokrát čestnejšia, ako tá predošlá, ale čo sa týka etickej roviny a minulosti, nie je snehobiela. Nie je... Preto je jediné rozumné riešenie uplatniť nulovú toleranciu v etickej rovine až na obdobie vládnutia,“ úprimne sa vyznal Ivan Sulík, predseda NR SR a predseda strany SaS, hnonline.sk 4. 10. 2010.

 

Hrozná predstava!

Ak trvá niekoľko dní, kým policajný prezident Jaroslav Spišiak dosiahne konečne jednotnú informovanosť o dopravných hliadkach na slovenských cestách, ako asi vyzerá akútny zásah pohotovostnej jednotky?

 

Slovo robí koho?

Bývalí Zajacovi ľudia vraj nebudú na ministerstve zdravotníctva. KDH sľubovalo, že  minister Ivan Uhliarik si zostaví svoj vlastný tím. Napokon sa zajacovci do Uhliarikovho tímu predsa dostali. No a čo? Slovo robí muža, nie KDH.

 

Ľahká odpoveď

Viete, prečo na zozname bratislavských prominentov, pozor, nejde len o politikov, ktorí dostali lacno lukratívne byty v centre mesta, mnohí známi činitelia chýbajú? Nuž väčšina z nich dostala lukratívne byty a domy už za minulého režimu. A tí najšikovnejší si po pár rokoch každodennej usilovnej práce postavili lukratívne sídla za vlastné.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama