STALO SA...

Počet zobrazení: 1450

Slota, Slobodník a Csáky bola naozaj nešťastná zostava do pondelkového Sita. Podľa toho sa mohlo zdať, že jedinými slušnými Slovákmi sú Maďari.

Inak mal najväčšiu radosť z minulotýždňovej obštrukcie SMK práve Ján Slota: konečne neboli Maďari v slovenskom parlamente.

Kým vedenie SDĽ sa v poslednom období výrazne nacionalizuje, SMK tento problém nemá: to je nacionalistické už svojou podstatou. A tak verme, že sa napokon naplní príslovie Koncoš dobrý, všetko dobré.

Minister pôdohospodárstva odmietol obvinenia z nacionalizmu s tým, že aj jeho svokra je Maďarka. Keby to Béla vedel skôr, hneď by mu bolo všetko jasné a nič také by určite nepovedal.

Kandidátka na post prezidenta Magda Vášáryová odmietla účasť vo Večeri Milana Markoviča a radšej sa vybrala do ulíc medzi voličov. Putovné divadlo malo u nás vždy väčšie čaro.

Minulý týždeň sa ukázalo, že zahraničné investície k nám nechodia nie kvôli nestabilnému politickému a ekonomickému prostrediu, ale kvôli vysokej chorobnosti našich zamestnancov. Tak si na to aspoň posťažoval minister hospodárstva Ľudovít Černák. Dodajme, že príčinou bude iste aj to, že na jar sa chce väčšina zamestnancov venovať radšej svojim záhradkám.

V sídle HZDS sa rozmohla grafománia. Od istého času sa tam totiž pravidelne objavujú listy škandalizujúce súčasnú vládnu koalíciu. To, že chodia výlučne na túto adresu, potvrdzuje starú skúsenosť bývalého premiéra, že na stole možno nájsť čokoľvek. Aj keď by sme tam radšej našli priznanie, kam sa podeli naše spoločné peniažky.

Exminister vnútra Gustáv Krajči poprosil na mítingu svojich verných, aby mu v prípade, že skončí za mrežami, nosili buchty s čajom. Pán poslanec však už takticky zamlčal, že by si v tej buchte želal aj zapečený pilník.

Predseda KDH Ján Čarnogurský na margo vnútrokoaličných sporov poznamenal, že aj keď bude s ľavicou zápasiť, na opozíciu stačí. Ja byť na jeho mieste, nespoliehal by som sa na svoje sily v súboji s boxerom a radšej by som vsadil na rýchle nohy Mikuláša Dzurindu a Petra Weissa.

Vypočuté v raňajšom vlaku: "Pozrite sa na tých ľudí! Toto má robiť? Toto má podávať výkony? Mať tak moc, stanovím začiatok pracovnej doby na desiatu alebo jedenástu. Veď to všetko ešte spí!"

 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984