Reklama
Reklama

Mimochodom

Bruselskí komisári chcú, aby sa vek odchodu do dôchodku v krajinách Európskej únie predĺžil až na 70 rokov. Zároveň by mali rozhodnúť aj o tom, že kto sa tohto veku dožije, musí podstúpiť eutanáziu...
Počet zobrazení: 2162

Konečné riešenie

Bruselskí komisári chcú, aby sa vek odchodu do dôchodku v krajinách Európskej únie predĺžil až na 70 rokov. Zároveň by mali rozhodnúť aj o tom, že kto sa tohto veku dožije, musí podstúpiť eutanáziu...

Z debaty pri pive

„Pani Belousovová, je trinásteho, je po voľbách. Myslím si, že tieto témy už netreba riešiť.“ Juraj Miškov, podpredseda SaS. (TA 3, 13. 6. 2010)

Povolebný pohľad zvonku

Hovorí Dežo Gejzovi: „Len jedno mi nejde do hlavy, ak nechcú kradnúť, tak prečo sa tí kádeháci s Radičkou vadili o tie eurofondy. Šák rozdeľovať ich je len robota navyše.

Nová politická kultúra

Doterajšie parlamentné strany sa navzájom obviňovali, že iba plnia objednávky svojich sponzorov podnikateľov. SaS na to išla bez okolkov, vytvorili ju rovno podnikatelia, ktorí sa natlačili do parlamentu aj do vlády.

Rozdiel medzi Ľuptákom a Sulíkom?

Žiadny. Obaja po voľbách – aj keď každý inými slovami – prišli s tvrdením, že môžu predvolebné sľuby splniť len do výšky percent voličských hlasov. No a Ľupták dostal iba podpredsedu parlamentu...

Preboha, prečo?

Podľa údajného zdroja z SDKÚ Ľubomír Galko: „Je nekompetentný, nemá skúsenosti, neovláda jazyky, nie je vhodný na komunikáciu so zahraničím.“ Aj tak bude ministrom obrany. Lebo SaS.

Fusakle sú vybavené

Kdesi sa objavilo, že nákupy ponožiek za milióny eur pre armádu budú vraj za ministra zo SaS minulosťou. Nuž asi si vojaci budú kupovať ponožky za vlastné a povinne v predajniach istého obchodného reťazca.

Tangopolícia

Po uliciach vraj čoskoro bude chodiť zdravotná polícia, ktorá bude kontrolovať ženy, či nemajú tango nohavičky. Prichyteným v prípade prechladnutia zdravotné poisťovne nepreplatia náklady na liečenie.

Pravdy sú len jedny

Kompetencie v oblasti cestovného ruchu presunieme z ministerstva kultúry na ministerstvo hospodárstva a premenujeme ho na ministerstvo hospodárstva a cestovného ruchu. Programové tézy pravicovej koalície, sme.sk, 23. 6. 2010.

„Kompetencie v oblasti výstavby, regionálneho rozvoja a cestovného ruchu sa presunú z ministerstiev hospodárstva, kultúry a z Úradu vlády na ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií,“ predseda KDH Ján Figeľ, sme.sk, 1. 7. 2010.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama