Z vašich ohlasov

MILAN LUKÁČ | MAGDALÉNA MALICHOVÁ | VLADIMÍR PAVLÍK | JURAJ TEVEC
Počet zobrazení: 2522

Ad.: Peter Dolina: Pán minister Matovič,
Plne podporujem a máte môj podpis. Vynikajúci postreh.
Ing. Milan Lukáč, 27. 9. 2021

 

picassova_holubica.jpg

Ad. Ján Čarnogurský: Je Európska únia stále mierovým projektom?
Pán Čarnogurský! Vynikajúce. Treba už konečne hovoriť ľudom pravdu o NATO a súčasnej politike Európskej únie. Historici by mali konečne vystúpiť s príčinami vojen, kto a ako ich začal, o  ich falošných a vymyslených príčinách. Kam sa podela holubica mieru, kde je Svetová rada mieru? Vystúpenia z Medzinárodného mierového fóra si postupne vytlačím a budem ich rozširovať v našom klube ľavicových učiteľov, ale dám ich aj mladým ľuďom, s ktorými diskutujem čas od času aj o medzinárodnej politike.
Magdaléna Malichová, dnes už 85 ročná, pôvodným povolaním učiteľka, 26. 9. 2021

Ad.: Milan Kupecký: Novomestský osteň 2021
Dobrý deň, ďakujem za propagáciu súťažnej prehliadky kresleného humoru Novomestský osteň, ktorú organizujeme od roku 1982 v Novom Meste nad Váhom v novootvorenej reprezentačnej galérii. Galéria kresleného humoru je v centre Nového Mesta nad Váhom v zrekonštruovanej historickej budove. Primátor Ing. Jozef Trstenský má hlavný podiel na jej vzniku. Účasť autorov svedčí, že Novomestský osteň sa stal uznávaným medzinárodným podujatím.
Vladimír Pavlík, 26. 9. 2021

Ad. Peter Juza: Koniec a nový začiatok
Tie čísla v zmysle plus či mínus treba brať v kontexte totálne zmenených možností pre občanov vycestovať do sveta slobodne a porovnávať so situáciou u nich doma... ZSSR a vlastne celý socialistický blok bol odtrhnutý od konkurenčného ekonomického a technologického diania vo svete, keď padla železná opona, ľudia spoznali ten rozdiel a porovnávali stav krajín „zahnívajúceho kapitalizmu“... Ukrajina je najzápadnejšie, odtiaľ mali občania najbližšie ísť za lepším zárobkom do Poľska, Slovenska, Česka i ďalej...
Juraj Tevec, 22. 9. 2012

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984