Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 4819

Add.: Vražda novinára a rekonštrukcia štátu
Zaujal ma článok pána Branislava Fábryho z 11. 3. 2018 Vražda novinára a rekonštrukcia štátu. Pán Fábry, boli ste na tých pochodoch? Aspoň na jednom? Ja áno. Nechápem, prečo ľavicové médiá vykresľujú situáciu ako prevrat a „majdanizáciu“ Slovenska. Nič také sa nedeje. My občania sme jednoducho nespokojní s tým, čo sa deje, tak sme išli protestovať do ulíc. Bol som tam, bol som tam preto, lebo som chcel. Ja osobne som chcel. Nikto ma nezaplatil, žiadny Soros, ani tie drísty, čo tu trepe premiér. Hovorí, že upokojuje situáciu a pritom je to on, čo šíri tieto bludy o prevratoch a ukazuje dlažobné kocky v parkoch a podobne nezmysly. My občania vládneme, my občania rozhodujeme, čo sa bude robiť. My. Nie nejaký socialisticky premiér. Chápem, ľavičiarovi sa toto ťažko chápe. Ale predsa. Pochopte, že v slobodnej spoločnosti je regulovaný štát, nie občania. To socialistická spoločnosť je organizovaná tak, že štát reguluje a občania musia poslúchať. Ja rozhodne nie som za socialistickú spoločnosť. V demokracii je vláda reprezentatívna, nie autoritatívna. Ja som občan, ja žijem v demokracii a ja vymením vládu, keď budem ja chcieť Nie keď mi to nejaký socialistický premiér dovolí. Ak sa mu nepáči, nech ide do Severnej Kórey, tam je socializmu dosť. Tiež nech si nechá tie svoje konšpiračné teórie, nás občanov nezaujímajú, zaujíma nás spravodlivosť a slušný život. 
Tomáš Juráš

Add.: Dnes nie je ohrozená sloboda médií, ale ich pluralita
Pán Chmelár opäť trafil klinček po hlavičke. Sloboda médií je naozaj dôležitou súčasťou každej demokratickej krajiny. Tie naše ju v žiadnom prípade neohrozujú. Ovplyvňujú však politický vývoj na Slovensku. Ani to by nebolo zlé, keby už roky nestáli na jednej strane, resp. neustále neútočili na jednu bránku. To by sa v demokratickej krajine naozaj nemalo stávať. Už len preto, že bežní ľudia sa len ťažko dostávajú k overeným správam bez politického podtextu. To má potom veľký vplyv na ich rozhodovanie a vnáša do nich obrovský pocit neistoty vo vládu, prezidenta, parlament, politikov... Mám pocit, že dnešné média nielen odhaľujú, ale stávajú sa i sudcami a vynášajú rozsudky. A to je zlé, veľmi zlé.
Ľubo Dzurák

Add.: Trestné oznámenie na organizátorov protestov
Vážený pán Murín, ďakujem za článok a pripájam sa k vášmu podaniu.
Viera Hriechová

Add.: Nezávislé médiá na Slovensku?
Pán Daubner, k vášmu článku Nezávislé médiá na Slovensku? Príkladom je tlačová beseda p. Matloviča, ako kupuje Smer-SD eurofondami svojich koaličných partnerov. Najviac dostáva Most-Híd, potom SNS. A novinári boli ticho, ako by nechceli vedieť, že prioritou vlády sú diaľnice aj poľnohospodárstvo a tieto rezorty patria koaličným partnerom. Matovič klamal ako skoro vždy.
Tibor Peterčák.

Poznámka redakcie: Pri písaní ohlasu uveďte vždy, na ktorý článok reagujete.  

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984