Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 3528

Add.: Premiér Fico môže padnúť iba v riadnych demokratických voľbách

Pán Cibula, seriózna analýza, dávam 5.
Tibor Peterčák, 8. 3. 2018

Add.: Hamujte, revolucionári, toto nie je totalitárny štát

Nepatrím medzi tých, ktorí reagujú na názory iných. Vždy som si ctil názor iných, aj keď som s ním nesúhlasil, alebo som mal k nemu výhrady. Ani teraz sa nebudem priamo vyjadrovať k vetám a myšlienkam Eda Chmelára. Skôr chcem vyjadriť ľútosť, že k takémuto článku sa môže človek dostať len cez internet. Toto by sa malo dostať k bežnému človeku, toto by mala byť akási protiváha toho, čo sa denne dozvedáme z našich nezávislých médií. Takýchto názorov je v našej spoločnosti určite veľké množstvo, len zostávajú nevyslovené, nenapísané. A tu musím kriticky povedať, že svoje maslo na hlave má aj Smer-SD. Strana, ktorá tu vládne takmer v kuse 10 rokov a nevytvorí si vlastné médium, časopis, noviny, občasník, aby dostala informácie medzi ľudí, medzi svojich voličov, musí počítať s tým, že sa jej to raz vypomstí. Hlasy, články, názory v Slove sú úprimné, nadstranícke, varujúce. Tu však presviedčame sami seba. Veľmi, naozaj veľmi si prajem, aby sa to zmenilo, aby medzi ľuďmi rezonovali aj iné názory, ako tie, ktoré ponúkajú naši politici. Aj preto sme dnes v takej situácii, aj preto s obavami očakávam, čo bude zajtra.
Ľubo Dzurák, 7. 3. 2018

Nikdy som sa zatiaľ k politickej situácii nevyjadroval a ani nemienim. Chcem len poznamenať, že veľmi racionálne stanovisko nášho premiéra ide do pozadia. Médiá, žiaľ, sú ovládané inými, a nie v prospech občanov SR. Preto chcem len vyjadriť svoje stanovisko, že plne podporujem premiéra SR, i keď média sú niekde inde. Domnievam sa (moje okolie a internetoví priatelia), že tak, ako rozmýšľam ja, rozmýšľa väčšina, väčšina občanov SR. Dajte mu to najavo.
LG, 6. 3. 2018

Add.: Lietajúce facky

Pán Štefan Nižňanský, je naozaj dobre, ak si niekto spomenie na to, ako to v skutočnosti pred pár rokmi bolo a napíše o tom otvorene. Obávam sa však, že to v tomto prípade to bude veľmi málo. Opozícia súčasnej vlády zneužíva strašnú tragédiu, vraždu dvoch mladých ľudí, novinára p. Kuciaka a jeho snúbenice sl. Kušnírovej, na vytĺkanie politického kapitálu. Pani poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, páni Richard Sulík, Igor Matovič a ich poskokovia sú politické hyeny, ktoré sa nezastavia pred žiadnou špinavosťou a politickým podvodom, len aby dosiahli svoj vytúžený cieľ, ktorým je zvrhnutie vládnej koalície. Preto je veľmi dôležité, aby sa vyjadrili i ľudia, čo si vidia aj trocha ďalej ako na špičku svojho nosa. Za to vám ďakujem.
Eugen Császár , .5.3. 2018

V článku je aktuálna situácia vystihnutá. A fakt, čo chýba, je to, že sa o manipulácii všetkého a všetkých nehovorí. Mám pocit, že takto manipulovaná verejnosť nebola ani pred rokom 1989. Aj cenzúra sa mi javí väčšia.
N. O., 5. 3. 2018

Dobrý deň p. Nižňanský, ďakujem za článok , ktorým ste mi hovorili zo srdca. Určite ste vyjadrili ako svoj názor, tak aj názor tisícky vami podobne zmýšľajúcich Slovákov. Tých, ktorí si v tichu opakujú to, kam sa rúti táto krajina, ale z dôvodu im jasnému sa verejne k tomu nechcú vyjadriť. Dnes si ktokoľvek, kto sa nazýva investigatívny novinár, resp. bloger dovolí napísať neskutočné množstvo, prepáčte za výraz /špiny/ na kohokoľvek, resp. na toho, na koho dostal objednávku, prípade slúži tomu účelu. Kde je prezumpcia neviny, kde sú zákony tejto krajiny, kde je morálka týchto ľudí, ktorí tuto činnosť páchajú? Odpoveď je asi zložitá, takto by to komentoval mienkotvorca. Ja ju však poznám a poznajú ju mnohí mne podobní Slováci žijúci v tejto krajine. V dodržiavaní zákonov. Prečo to  dopustí štátna moc? Pýtam sa oprávnene, veď táto situácia a jej podobné smerujú k destabilizácií tejto krajiny. Boli ste jedným z tých dvoch (chýbajúcich) poslancov, ktorí zahlasovali za vznik samostatného Slovenska. Preto si vás vážim ako charakterného a zodpovedného Slováka, ktorý má odvahu zdvihnúť hlavu a pozrieť nepravde priamo do očí a o tom aj písať. Verím, že vaše slová prehovoria do duše mnohým Slovákom mne podobným a nenechajú ich chladných a mlčiacich pozerať sa na chásku pár uplatených zapredancov, ktorý ničia túto krajinu.
Štefan Mišani, 5. 3. 2018

Som rád, že konečne sa našli novinári, ktorí vidia dianie v súvislostiach na rozdiel od novinárov v službách opozície a vlastníkov tlače. Sú nekritizovateľní. A bulvár je ich politická filozofia. Kiska je ich človek, spolu s nimi pracuje na destabilizácii spoločnosti. Mne to pripomína Majdan.Ďakujem za článok!
Jozef Britan, 5. 3. 2018

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Najčítanejšie

Idioti v politike
Esencia cynizmu a pokrytectva
Budíček spoza Dunaja
OSN – dítě války
Kto sa smeje naposledy
Matovičove referendá
Návrat posolstva Novočerkaska
Trumpov „mierový kšeft“ na arabskom bazáre
Budíček spoza Dunaja
Vrtieť Justitiou
V čom spočíva „zlo“ Bieloruska?
Kam až môže klesnúť verejná morálka?
Ako Slovensko prichádza o verejnosť
Pod rúškom tma
Naše dejiny nedôvery
Ako vyriešiť konflikt v Bielorusku?
Reklama
Reklama
Reklama