Reklama

Školenia na vysokých školách sú tiež len konšpiračné teórie?

Počet zobrazení: 7939

Ako osy sa vrhli hejteri v slovenskom parlamente na premiéra Fica po jeho reakcii na vystúpenie prezidenta Kisku, ktorý zatrúbil k predčasným parlamentným voľbám na Slovensku. Hoci mu ústava našej parlamentnej demokracie neposkytuje právomoc zasahovať do rekonštrukcie demokraticky zvolenej a zostavenej vládnej koalície, sám seba (povzbudzovaný opozíciou) osvojil si po vzore cárskych samozvancov takýto mandát! 

Obviniť predsedu vlády SR zo šírenia konšpiračných teórií, môže snáď ozaj iba dobre platená naivná trúba či parlamentný truhlík...

Tak si teda vážení, poďme tie údajné konšpiračné teórie trochu odhaliť aj prostredníctvom iných ľudí a subjektov, ktoré svoje tvrdenia opierajú o dôkazy a skúsenosti.

tricko_uvod_2.jpg

Súkromná televízna stanica TV Prima (teda žiaden konšpiračný zdroj) priniesla informácie o tom, ako George Soros v roku 2014 ovplyvňoval dokonca voľby do Európskeho parlamentu (pozri pokračovanie videozáznamu o vyjadrení M. M. Šimečku – nižšie). Soros ovplyvňoval  verejnú mienku cez sociálne médiá, neziskové organizácie, mainstreamových novinárov a právnikov. V Českej republike im vraj vyplatil 130 tisíc dolárov. Piatimi prioritnými štátmi jeho záujmu boli vtedy v roku 2014 Francúzsko, Maďarsko, Grécko, Taliansko a Holandsko. Celkové výdaje Sorosovej nadácie na „európske volebné projekty“ boli v objeme 6,16 milióna dolárov.

A tá istá TV Prima informuje, že: „Neznámi hackeri na internete pod hlavičkou DC Leaks zverejnili  ešte v roku 2016 vyše 2 500 e-mailov z neziskových organizácií, ktoré sponzoruje maďarsko-americký miliardár George Soros. Ide o projekty Open Society Fund a z interných dokumentov vyplýva, že pozornosti kontroverzného boháča neunikli ani štáty strednej Európy: Česká republika, Maďarsko, Poľsko či Slovensko. Soros míňa milióny na podporu imigrácie, genderovej ideológie, no napríklad aj na podporu Ukrajiny.“

Bývalý český premiér a prezident Václav Klaus poskytol vlani – v roku 2017 – rozhovor nemeckej internetovej Alternativ TV. Klaus hovoril o katastrofálnom podceňovaní utečeneckej vlny. Uviedol tiež, že žijeme v dobe „mediokracie“, v ktorej sú politici ovládaní médiami. Sorosa označil za svojho nepriateľa. A potvrdil to vzápätí aj v rozhovore pre švajčiarsky server lapravda.ch v jeho Inštitúte : „Môj názor na pána Sorosa je absolútny, trvajúci štvrťstoročie, konštantný a nemenný. Pán Soros je zlo. Pán Soros, čokoľvek povie, je zlo. Čokoľvek urobí, je zle. Táto veta patrí medzi tie jeho – Sorosove vety. Preto som sa ja veľmi snažil o to, aby, aby sa jeho inštitúcie neusídlili v Českej republike. Nemohol som nikdy zakázať, ani som nikdy neašpiroval na to, aby som mu zakázal jeho think-tank. Ale keď chcel svoj think-tank premeniť na univerzitu, ktorú by malo rešpektovať aj české právo, tak som už vyslovil  rezolútny nesúhlas. Tak pochopil a odišiel do Budapešti. Takže tam majú nádielku Sorosa. No neznamená to, že nemá aj celý rad iných cestičiek, ktorými dočahuje do Českej republiky,“ povedal Klaus. 

Sorosom platené mimovládne organizácie a redakcie sa snažia ovplyvňovať spoločenské dianie a vládnuť – bez mandátu vládnuť. 

Ak je konšpirácia to, že som dnes na Youtube na vlastné oči videl a na vlastné uši počul besedu, v ktorej Šimečka hovorí:Priznám sa, George Soros je môj priateľ. Investoval teraz, dal celý svoj majetok – 18 miliárd dolárov do nadácie, ktorá bude podporovať v celom svete liberálnu demokraciu. Ale nielen v Európe, aj v Latinskej Amerike, v Afrike, všade na svete... Ak sa ma pýtate, áno súhlasím s jeho hodnotami liberálnej demokracie. Tuná na Slovensku aj vďaka Sorosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi. Dokonca bez jeho peňazí by sme to neboli dokázali. Takže Soros je navyše aj človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara!“  

Toto je priamy dôkaz usvedčujúci Richarda Sulíka z klamstva na dnešnej tlačovej konferencii SaS. Zľahčoval aj slová premiéra Roberta Fica v teraz aktuálnom úsilí o prevrat alebo v snahe rozpútať v krajine medzi Dunajom a Tatrami občiansku vojnu. Lebo o nič iné tu dnes nejde. 

Žiadne konšpiračné teórie, žiadne Ficove výmysly – teraz totiž prišiel rad na Slovensko!

Chladné hlavy, svedomie a čestné konanie sa dnes vyvažujú na váhach dejín a spravodlivosti zlatom.

Hejteri v opozičných parlamentných ministraničkách majú pravdu iba v dvoch veciach. Že mnohé sa zanedbalo aj podcenilo. Veď nie tak dávno otvorila súčasná vládna koalícia dvere tretiemu sektoru a ustupovala mu, nadbiehala, akoby verila, že si získa u nich nejaké plusové body. Nezískala nič, umožnila im len dostať sa k informáciám z prvej ruky a dovolila obsadiť miesta vo verejnej a štátnej správe nastrčeným agentom – provokatérom a udavačom. 

A ako nazvať  súčasné aktuálne ale neprípustné pôsobenie agentov z mimovládok na akademickej pôde? Upozorňujú na to cez Facebook mnohí. Takmer na všetkých vysokých školách už prebiehajú školenia a inštruktáže za zatvorenými dverami. Fakt je už asi „päť minút po dvanástej!“

Predovšetkým v obrane Slovenska pred Sorosom a jeho platenými liberálnymi žoldniermi, ktorí už rozvešali v Bratislave, v Nitre, v Banskej Bystrici a v Košiciach zakrvavené tričká. 

Zatiaľ iba tričká.

SÚVISIACE:

Záver pokojnej demonštrácie pred Úradom vlády SR v piatok 2. marca 2018

https://fici.sme.sk/c/20774642/v-bratislave-nitra-a-banskej-bystrici-sa-na-uliciach-objavili-krvave-tricka-co-znamenaju.html?ref=trz

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach udelí študentom rektorské voľno na piatok 9. marca od 13. hodiny.

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach podporuje iniciatívu Za slušné Slovensko a pripája sa k jej výzve.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     

Blogy a statusy