Po druhom kole - Ako to vidí...

Počet zobrazení: 3518

nezabudnem.jpg

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Komentáre

Obrázok používateľa PeterPeter
#1
Peter Krumpál
30. marec 2014, 17:38

MIlý Ľuboš, toto nebolo ani inteligentné, ani vtipné. Skôr úbohé.

Obrázok používateľa Jozef Gazarek
#2
Jozef Gazarek
30. marec 2014, 23:46

      Vážení údajne ľavicové intelektuáli, to ste vy v týchto voľbách úplne prepadli a Smer – SD  ak vám prispieva na činnosť, mal by s tým okamžite prestať, ba viac,  sa od vás dištancovať.  Teda samozrejme náhoda, pána  Kažimíra osvietila túžba pred voľbami posielať úroky z omeškania za neskoré odvody daní zo závislej činnosti, ale za aké roky, za roky 2008 až 2011, to aby podnikatelia nezabudli na akého premiéra  majú nadávať.  Kto to robí, robí to štátna byrokracia!   Pán Kiska bude za slušných ľudí a celý večer v nedeľu vedie reči, aká špinavá kampaň bola proti nemu vedená, pripomína nám  tým neslušným, čo sme volili pána Fica, že  ak sa slušnými nestaneme, za nás nebude, to je už známa reč pána Bútoru. Ideológia ako hrom, pretože  s Kiskových úst vychádza, že tí rozumní by už mali voliť iba Smer – SD, aby k nemu  pánovi Kiskovi bola protiváha vláda, pretože  jeho vláda pána je jednej strany politiky pána Bútoru a pani Radičovej. Ale tak to nemyslí, tak čo myslí pán Kiska?   Peniaze prevracajú vzťahy, pánovi Kiskovi peniaze prevrátili videnie sveta, teda ním vední svet cez peniaze  velí nevoliť Smer – SD, aby už neboli hádky v politike, a o to sa bude teda snažiť. Zabudol v tom nadšení na maličkosť, na trestné oznámenie voči protikandidátovi, na prvotné uznanie kvalít súpera, je to preto zatiaľ farizej, a čí je aj sektár.  Sekta je pre starých pohroma v rodine ako pre mladé rodiny drogy. Teda v každom prípade,  voliča KDH k pánovi Ficovi nepripúta ani každá nedeľa v kostole, tak ako k pánom Maďaričom nebude pripútaný Maďar.   Pán  Maďarič chce zobrať zodpovednosť za podrazy iných voči pánovi Ficovi.   Pán Kiska je finančne zabezpečený človek, svojho vlastníctva sa nevzdá, prečo aj,  vy páni v Novom slove ste flákači, máte to na videu vášho kolegu, pretože dokazateľne nie ste finančne zabezpečení ľudia. Maďarič nie je a nebude,  Počiatek je a Kažimír bude zabezpečený človek. Darmo finančníctvo drží spolu napriek politickým spektrom, dokázali tie upútavky  k voľbám v úrokoch s omeškania poslané daňovými úradmi. Ale mám k tomu všetkému volebnému harašeniu záver, v rtvs bola v správach po dlhom čase jedna objektívna správa  „sprostému dáš chleba ale rozum nie“.  Našim teoretikom ide o chleba, a ten dávajú tí, čo majú peniaze, peniaze prevracajú videnie vzťahov medzi ľuďmi... 
         Má veľa voličov pán Kiska, ale pán Fico veľa sľúbil, čo splniť nemôže, a videl  som, že to víťazstvo pána Kisku politikov potešilo a komentátorov zaskočilo, pretože rozprávali o tom, čo všetko má teraz robiť pán Fico k pánovi Kiskovi. Tým vznikol  vek ideológie:  pán Kiska robiť dobro nemôže lebo Fico. Takto začal vek   pána Kisku.  Prvá podmienka reakčnej ideológie je predkladať mase nepriateľa, a s touto ideológiou vyhral voľby pán Kiska, vyvolať takú nenávisť k protikandidátovi medzi národom, to je hodné rozboru.   Ale tiež to, že do nedele so svojou reakčnou volebnou  ideológiou neprestal, a to je ….   

Obrázok používateľa tomas rybar
#3
tomas rybar
31. marec 2014, 00:00

Keby aspon kreslit vedel ....

Obrázok používateľa datatip
#4
Anton Maslo
31. marec 2014, 15:28

Kresba je naozaj slabá.

Ku komentáru JG len toľko - pripomína mi komentáre našich, rozumej po slovensky píšucich novinárov v zahraničných službách - oni a ich majitelia by najradšej robili politiku !

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984