Mobilizácia!

Riešenia, dokonca inteligentné riešenia, ktoré zabránia tomu najhoršiemu, určite existujú!
Počet zobrazení: 3505

Nie, nevolám do mobilizácie v zbrani, božechráň! Volám po mobilizácii všetkých ľudí dobrej vôle a zdravého rozumu! Slovensko a najmä život jeho dobrých, dôverčivých a mierumilovných občanov, ktorí netúžia po ničom inom len po normálnom ľudskom živote – to všetko je tu totiž smrteľne ohrozené totálnou stupiditou, ba zapredanosťou tejto vlády, ktorej je práve tento normálny život ľudí absolútne ukradnutý a sleduje si iba svoje choré a zlé mocenské ciele.

Táto vláda už vyše roka vysiela smrteľnú toxicitu a otravuje život normálnych ľudí denno-denne svojou absolútne chorou agendou – a to aj keby tu žiadny Covid-19 nebol, ale tým viac! –, takže nezostáva nič iné, len historicky najkatastrofálnejšiu vládu Slovenska poslať tam, kam patrí! Do milosrdného zabudnutia a jej čelných pohlavárov do pekla dejín! Takúto vládu treba zastaviť stoj čo stoj! Už včera bolo neskoro! Napriek autoritatívne zmarenému referendu, ba práve preto!

Volám po mobilizácii všetkých, ktorí tomu vidia do žalúdka a ktorí majú tejto monštróznej politickej manipulácie – za asistencie práva, dokonca aj toho najvyššieho, ústavného – už akurát dosť!

Slovensko je ohrozené vo svojich najhlbších koreňoch! Nejde len o psychopatov (Matovič) a absolútnych diletantov (Heger) pri moci či ich „spanilé“ (Čaputová) alebo aj „bojovné“ (Remišová) sekundantky, ktorých všetkých treba poslať tam, kam patria — mimo politiky, v ktorej nie sú ničím iným ako obyčajnou „škodnou“, či už vedome alebo nevedome. Ide aj o všetkých ich posluhovačov, udavačov a ďalších pomýlených „loajálnych“ ktorí nás doviedli do dnešného politického bahna. Slovensko si konečne potrebuje otvoriť oči, kam s takouto vládou speje! 

Riešenia, dokonca inteligentné riešenia, ktoré zabránia tomu najhoršiemu, určite existujú! Treba len zmobilizovať a spojiť všetok potenciál, ktorý ukončí túto vrcholne nešťastnú etapu a začne novú,  ktorú tak všetci potrebujeme.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984