Klub Nového slova: stručná bilancia a oslovenie

Počet zobrazení: 3017

obrazok1.pngVážení priatelia, milé priateľky,

schyľuje sa k času, keď vám každoročne rozposielame pozvánky na posedenie členov Klubu Nového slova spojené s kapustnicou, dobrým vínkom a sladkosťami, ktoré zvyknú napiecť naše členky. Popritom si pospomíname podujatia KNS v končiacom roku a hovoríme o tom, čo chystáme na budúce mesiace.

Ak nám pandemická situácia na Slovensku dovolí, pripravíme novoročnú kapustnicu dúfajúc, že sa tá „pliaga“ od nás poberie.

Veľmi nás mrzí, že sa nemohli uskutočniť mnohé naplánované podujatia, ale celkom sme ani nezaháľali. V máji sme nevynechali našu tradičnú spomienku na Malom Slavíne, hoci, samozrejme, v zúženom kolektíve. V polovici septembra sa uskutočnil 39. ročník pochodu Clementisovou cestou zo Zbojskej do Tisovca dokonca s vyššou účasťou ako po minulé roky.

Pravidelne organizujeme online webináre, informujeme o nich na stránkach Slova. Zároveň vďaka úsiliu Martina Muránskeho a Alexandra Piekova naše online diskusie môžu sledovať na Facebooku záujemcovia z celého Slovenska.

V decembri sa určite stretneme tradične pri pomníku Vianočnej dohody na Gajovej ulici v Bratislave.

Pochopiteľne, aj v budúcom roku budeme pokračovať v činnosti nášho klubu. Určite to budú online diskusie, ale dúfajme, že konečne aj prezenčne.

A teraz prosba na všetkých našich členov: Pretože si i takto nútene obmedzená činnosť KNS a najmä ďalšie zabezpečenie portálu www.noveslovo.sk vyžaduje finančné zázemie. Chceli by sme vás preto požiadať, aby ste členský príspevok (dôchodcovia, študenti a nezamestnaní 4 eurá, ostatní 8 eur; pravdaže, horný limit nijako neobmedzujeme, poslali na účet Klubu Nového slova - IBAN:


SK8211000000002624852008
 

Do správy pre prijímateľa napíšte „Členské!. Prípadní podporovatelia nečlenovia klubu uvedú „Dar“.

Veríme, že sa v dohľadnom čase znovu všetci stretneme, lebo pravdupovediac, veľmi nám chýbate.

Za výbor KNS predseda JOZEF LYSÝ a podpredseda MARTIN KRNO
 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984