Reklama
Reklama

Jan Keller: Život nad pomery

Počet zobrazení: 6041

V Klube Nového slova bol 8. októbra 2013 hosťom známy český sociológ, environmentalista, pedagóg, publicista a ľavicový aktivista Jan Keller, ktorý vystúpil s prednáškou na tému Život nad pomery. Podujatie moderovala Gabriela Rothmayerová. V plne nabitej zasadačke na Gunduličovej ulici boli tentoraz okrem členov Klubu Nového slova a pravidelných účastníkov jeho stretnutí  aj aktivisti viacerých formálnych či neformálnych združení. Pamätníkom v tejto súvislosti zišla na um myšlienka, že Jan Keller by možno dnes "vypredal" aj Športovú halu na Pasienoch, ako kedysi iný český ľavičiar, Ivan Sviták. Možno by toto mohol byť podnet začať uvažovať o nejakom väčšom fóre s Janom Kellerom.

Záznam z Klubu Nového slova s Janom Kellerom pripravil Julián Bosák ml., takže na podujatí môžu byť takto účastní aj ďalší záujemci.

Prof. PhDr. Jan Keller, CSc., bol v Bratislave na inej významnej akcii, na medzinárodnej vedeckej konferencii Európsky sociálny model: čo ďalej?, z ktorej taktiež prinesieme na stránke Slova videozáznamy Juliána Bosáka ml.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama