Reklama
Reklama

Bojíme sa Ruska viac ako vojny?

Počet zobrazení: 4031

Dňa 2. 12. 2014 bola v Klube slovenských spisovateľov v Bratislave verejná diskusia na tému „Bojíme sa Ruska viac ako vojny? V čom zlyhala a v čom obstála EÚ v konflikte na Ukrajine.“ Podujatie pripravili Friedrich Ebert Stiftung e. V. zastúpenie na Slovensku a občianske združenie Progresívne fórum.

Moderoval:
Martin Muránsky, Inštitút ASA, VŠ GOETHE UNI
Hostia:
Branislav Fábry, Právnická fakulta UK
Boris Latta, denník Pravda
Juraj Marušiak, Ústav politických vied SAV

Videozáznam: Mgr. art. Julián Bosák

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     

Komentáre

Obrázok používateľa Peter Zajac-Vanka
#1
Peter Zajac-Vanka
04. december 2014, 01:06

Bolo by osožnejšie, ak by dostali na tej verejnej diskusii viac priestoru na odpoveď oponenti pána Marušiaka. Ani pánovi Lattovi ani pánu Fábrymu nebolo toľko času pridelené a párkrát boli ignorované ich snahy o vstup do témy.Preto sme sedeli ticho a nediskutovali. Pre pána Marušiaka "je vsjó jásno" - Rusi sú tí zlí a treba sa ich báť.

Očakávali sme niečo iné.

Myslím, že takéto "riadené besedy" už veľa záujmu neprivolajú...vo veku Facebooku a sociálnych sietí.....

Obrázok používateľa anton b.
#2
anton braxatoris
08. december 2014, 12:46

Obavam sa ze Marusiakove mainstreamove reci hned na uvod zarazili dobry zamer zacat na tuto temu aspon nejaku otvorenu diskusiu. Jeho nazory presne zodpovedaju zaoceanskemu propagandistickemu think-tanku, ktory nam tlacia do hlav nase prenajate presstitutky, a takzvani "analytici". Diskusia je samozrejme diskusia, lenze aj ta musi mat zmysel, musi mat dobru nosnu temu. Obsadenie bolo vcelku dobre, nabuduce sa dufam osmeli aj pan Boris Latta. Pacilo sa mi najma vystupenie pana Fabryho...

Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama