Reklama
Reklama

Ako to vidí...

Počet zobrazení: 5019

bystrica.jpg

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
     

Komentáre

Obrázok používateľa Jozef Gazarek
#1
Jozef Gazarek
24. november 2013, 22:35

Ľudia,  ani ja a mne podobní a  ani pán Fico za úspechom pána Kotlebu nestojí, stoja za nimi tí, pre ktorých je lepší neskorší odchod do dôchodku, strašenie ľudí budúcou zlou pôrodnosťou, správcov 2. dôchodkového piliera, majiteľov zdravotných poisťovní, likvidátorov socialistických JRD, privatizérov   a tak ďalej , pretože ja vám terez niečo poviem:  Sloboda zodpovedá určitéme stavu vedomia ľudí, teda sloboda v demokratickej republike  je účasť na voľbách ľudí, ktorí nechcú vládnuť iným ľuďom,  ale títo voliči, aby boli slobodnými musia mať o tom demokratické vedomie, a stalo sa nám,  že softvér zmenil podvedomie o slobode, ľudia majú v  podvedomí  plné zuby námezdnej práce pod komandom kapitálu, teda nemení sa vedomie o slobode majtieľov kapitálu, mení sa podvedomie o slobode námezdne praujúcich. Teda demokracia chce nové slobody!  A aké? Tieto! Námezdne prácujúci nepotrebuje  nič nikomu brať, potrebujú stranu, ktorá im poskutne nové demokratické slobody, ktoré táto strana posunie na úroveň možností softvéru. Softvér totiž, je nová  časť výrobného stroja,  / obrábacia, prevodová, pohonná, riadiacia /, kotrou je zvýšená produktivta práce spoločenskej výroby,   ale aj možnosť zvýšnej produktivty práce všetkých obslužných neproduktívnych   práca pre výrobu nevyhnutných. Teda preto softvér zospoločenštil spoločnú výrobu človeka. A tým softvére v demokracii urobil námezdnú prácu neslobodnou. A pokračovanie, je môj návrh programu strany proti pánovi Kotlebovi, ktorý má KSS mesiace, nemôže ho mať Smer - SD, pretože ona tvorí hrádz antikomunizmu a úspešne.  Problémom akútnym pre demokraciu je, čí sa nasledovníkom Hitlera  podarí kapitalizmus námezdnej práce  "sebaregulácie SBS", teda čí sa podarí nastoliť dobu súkromných armád kápov kapitálu. A to bude  možné tým, ak sa nepodarí politicky  zjednotiť ľudí námezdnej práce, a to neurobí ani jedna antikomunistická strana, ktoré sú včera, dnes zajtra za kapitlizmus SBS, za neskorší odchod do dôchodku, 2. dôchodokvý pilier, súkromné zdravotné poisťovne.        

Obrázok používateľa Ippolit Kirillovich
#2
Ippolit Kirillovich
25. november 2013, 07:12
Nerobte z nikoho chudáka. Za Kotlebu sú zodpovední VŠETCI politici čo sa tu za 24rokov vystriedali, ale najmä MY VŠETCI, lebo sme ich volili.
Obrázok používateľa Lucy
#3
Lubica Sestakova
25. november 2013, 10:34

p. Kirillovich, mozete mi tu napisat zopar mien, politikov, ktori za poslednych 20 rokov kandidovali a ktori by boli lepsi ako ti zvoleni - prosim, nech viem kde som urobila chybu, ked som volila  tak ako som volila

Obrázok používateľa Ippolit Kirillovich
#4
Ippolit Kirillovich
25. november 2013, 15:10
Nemôžem, lebo takí neboli. Nechali sme sa zlákať na sľuby o druhom Švajčiarsku, dvojnásobných platoch, istotách pre ľudí, legalizácii mäkkých drog a homozväzkov a čo ja viem čo ešte... A čo ostalo po voľbách z tých sľubov? Ako vyzeráme my voliči vo svetle tých nesplnených sľubov? Ako stádo prežúvavcov.
Obrázok používateľa Lucy
#5
Lubica Sestakova
25. november 2013, 17:40

No tak potom naco je dobre vase konstatovanie, ze sme my na vine, lebo sme  vyberali z toho, co nam bolo ponuknute. Ja sa nijako necitim byt vinna, ja som nikoho z tych, ktori uz roky figuruju v politike nenavrhovala,, ich  vygeneroval tento chory system ( politika bez penazi sa robit neda a kto vam da peniaze, ten ich nedava zadarmo) ja  a  som - rovnako ako vacsina obyvatelov tohoto statu - nebola na to co nas caka pripravena, aby som hned od zaciatku pochopila, ze tu o obcana uz vonkoncom nejde. Lebo ako hovori klasik, veci moze menit len ten, co ma moc - a ja akosi neverim, ze tu pospolity lud ma nejaku moc - z hladiska veci verejnych je este viacej bezmocny ako bol pred rokom 1989. Ved sa pozrime okolo seba - Smer, ktory sa deklaruje ako lavicova strana - postavi ako kandidatku na zupana osobu, ktora je hviezdou smotankovskych vecierkou, kde ju moderator chvali za outfit v cene 3000 € a ona mna, cloveka, co ma taky prijem za pol roky, presviedca, ze rozumie mojim problemom a mysli  na moje zaujmy. To naozaj Smer je na tom tak personalne biedne, ze nedokaze z casu na cas ponuknut aspon osobu, ktora ma aspon neokukany a nesprofanovany ksicht a aku taku nadej, ze ma este elan a nejake idealy. Obavam sa, ze taketo nieco sa v ziadnej strane  neriesi, potom nech sa nedivia, ze to dopadne tak ako to dopadlo v BA a v BB.

Obrázok používateľa Ippolit Kirillovich
#6
Ippolit Kirillovich
25. november 2013, 21:41
Myslím, že 24 rokov nám už mohlo cvaknúť. Ak je systém chorý, prečo na ňom celé roky participujeme? Presonálne biedne sú na tom vo všetkých stranách, lebo slušný človek do mafie nevstupuje.
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama