Reklama
Reklama

Mimochodom

Na Počúvadlianskom jazere sa uskutočnilo budenie Sitnianskych rytierov, ktorí podľa legendy prídu Slovensku na pomoc, keď bude najhoršie. Iveta Radičová dostala poverenie zostaviť vládu. Žeby už?
Počet zobrazení: 1732

Budíček pod Sitnom

Na Počúvadlianskom jazere sa uskutočnilo budenie Sitnianskych rytierov, ktorí podľa legendy prídu Slovensku na pomoc, keď bude najhoršie. Iveta Radičová dostala poverenie zostaviť vládu. Žeby už?

Lakmusový Jureňa

Bývalý minister pôdohospodárstva Miroslav Jureňa pripustil, že v HZDS sa diskutuje aj o tom, či Vladimír Mečiar zostane na čele hnutia. Či zostane, to sa potvrdí, ak Jureňa bude z HZDS „odídený“.

Kádehácka principiálnosť

Kresťanskodemokratickému hnutiu Jána Figeľa prekážalo, že Mikuláš Dzurinda, podozrivý z prania špinavých peňazí, síce odstúpil z volebnej kandidátky SDKÚ, ale neodstúpil z vedenia strany. To že bude teraz ten istý Mikuláš Dzurinda, ktorý pochybenie odstúpením priznal, na čele našej diplomacie, už KDH a Jánovi Figeľovi neprekáža.

Všestranný Figeľ

Pravicovej koalícii vraj ide o to, aby na všetkých ministerstvách boli odborníci. V tom prípade je najväčším odborníkom na Slovensku bývalý eurokomisár pre vzdelávanie Ján Figeľ. Postupne sa o ňom uvažovalo ako o predsedovi parlamentu, ministrovi zahraničia, vnútra aj hospodárstva. Že nám ho z tej Európskej komisie vôbec pustili domov...

Keď nie všetko, aspoň nič

„Kým nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič,“ blysol sa duchaplne Ján Figeľ a po ňom to opakovali ďalší novokoaličníci ako starí papagáji. Lenže všetko nemôže byť dohodnuté nikdy, takže bude dohodnuté nič. A to potvrdili aj programové tézy novej koalície.

Zbytočný rituálny tanec

Šesťkoalícia, ktorá sa vydáva štvorkoalíciu, si ako jeden z programových cieľov dáva opätovné posilnenie medzinárodného postavenia Slovenska. Splnila by ho ľahko, keby sama hneď v úvode postavenie Slovenska svojím rituálnym tancom okolo ochranného valu vážne nepoškodzovala.

Iný Kotleba

Obyčajný človek Mgr. Igor Matovič je len sofistikovanejší Marián Kotleba. A je bohatší.

Pravdy sú len jedny

„Nikdy som nepovedal, že pán Sulík bude predsedom NR SR. SaS má na tento post nárok. Ak sa rozhodne, že ho chce mať, tak ho má, ak sa rozhodne ho s niečím zameniť, tak ho zamení,“ člen prezídia SDKÚ-DS Stanislav Janiš, TASR, 25. 6. 2010.

„Našou prioritou sú rezorty hospodárstva, práce, kultúry, obrany a post predsedu parlamentu. Nevidím dôvod, aby sme na tom niečo menili,“ predseda SaS Richard Sulík, sme.sk, 28. 6. 2010.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama