Stalo sa...

Ozajstnú rakvu, ktorú zanechali štrajkujúci baníci na Úrade vlády SR, ako symbol katastrofálneho stavu v stavebníctve, urýchlene premiestnili pracovníci Úradu pred sídlo HZDS. Grófovi Draculovi, ktorý za posledné roky vycical slovenské hospodárstvo, sa určite zíde.
Počet zobrazení: 1172

Ozajstnú rakvu, ktorú zanechali štrajkujúci baníci na Úrade vlády SR, ako symbol katastrofálneho stavu v stavebníctve, urýchlene premiestnili pracovníci Úradu pred sídlo HZDS. Grófovi Draculovi, ktorý za posledné roky vycical slovenské hospodárstvo, sa určite zíde.

Ivan Šimko predložil návrh novely zákona o rokovacom poriadku, v ktorom okrem iného navrhuje vydávanie bezplatných vstupeniek pre verejnosť na zasadnutia parlamentu. Celkom dobrý nápad. Len či si uvedomil, ako tým ohrozil návštevnosť divadelných predstavení.

Ján Slota vyhlásil, že novým predsedom SNS bude muž. Vadia ženy vo všeobecnosti, alebo mu leží v žalúdku len jedna konkrétna?

Rudolf Schuster sa rozhodol pred druhým kolom prezidentských volieb nezúčastňovať sa na televíznych a rozhlasových debatách s Vladimírom Mečiarom. Zrejme to expremiérovi to veľmi vadiť nebude. Aj tak sa vždy najlepšie cíti v diskusiách sám so sebou.

Magda Vášáryová verejne vyzvala občanov, aby sa zúčastnili aj ďalšieho kola volieb a volili Rudolfa Schustera. Po známom účinku jej výziev v prvom kole by som na mieste pána Schustera veľmi kľudne nespával.

Českí policajti zadržali slovenského sudcu, ktorý sa pokúšal sumou 300 000 Sk podplatiť predsedu senátu Krajského súdu v Ostrave. Teda, keby to záležalo odo mňa, prišijem mu okrem pokusu o úplatok aj urážku na cti. Uplácať niekoho v dnešnej dobe nestabilnou slovenskou korunou je skutočne poriadna drzosť.

Na náš slovenský trh prišla nová značka vládneho koaličného tmelu. Doteraz monopolne používaný "Mečiar-tmel" vystriedal výrobok firmy 3M (Mikloš, Masár, Mojžiš) s názvom "slovenská koruna".

Vláda sa rozhodla zvýšiť všetky možné dane a prirážky. Možno sa v blízkej budúcnosti dočkáme toho, že tu namiesto vlády budeme mať jeden veľký daňový úrad.

Na víkendovom sneme Demokratickej únie vyšiel zo súboja o predsednícky post medzi Budajom a Harachom víťazne Ľubomír Harach. Vyzerá to tak, že to, čo stačilo v novembri 1989 je už v máji 1999 asi málo.

Václav Klaus nepriamo podporil Mečiarovu kandidatúru na post prezidenta. Pravdupovediac, ani nás to veľmi neprekvapuje. O Klausovi je dávno známe, že chcel pre Slovensko vždy len to najlepšie.

Generálny tajomník NATO sa ospravedlnil viacerým európskym štátom za to, že pri bombardovaní boli zasiahnuté ich veľvyslanectvá v Belehrade. A čo sa tak dopredu ospravedlniť všetkým štátom a začať to rúbať hlava-nehlava.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984