Stalo sa...

Zistilo sa, že Sergej Kozlík počas svojho niekoľkotýždňového pobytu na Kube nielen relaxoval, ale že sa tam aj ekonomicky vzdelával. Tak, konečne vyšlo najavo, akým smerom sa to vlastne bude HZDS transformovať.
Počet zobrazení: 1091

Zistilo sa, že Sergej Kozlík počas svojho niekoľkotýždňového pobytu na Kube nielen relaxoval, ale že sa tam aj ekonomicky vzdelával. Tak, konečne vyšlo najavo, akým smerom sa to vlastne bude HZDS transformovať.

Po iniciatíve vo Vrbovom, kde matka zavraždeného Róberta Remiáša prefackala Vladimíra Mečiara kyticou z hrobu jej syna, tu máme inovované slovenské príslovie: "Ženu ani kvetinou neudrieš, Mečiara však áno."

Prezidentský kandidát Michal Kováč sa opäť posťažoval, že sú ľudia, ktorí rozmýšľajú len z hľadiska preferencií jednotlivých kandidátov. Áno, a sú tiež kandidáti, ktorí rozmýšľajú len z hľadiska preferovania svojich záujmov.

Zásadovo sa správa Ján Slota, ktorý sa vraj svojej kandidatúry nevzdá ani v prospech Mečiara ani nikoho iného. A čo tak vzdať sa jej v prospech občanov Slovenska?

Magda Vášáryová chce byť pokojnou hlavou štátu, ktorá bude každý deň prikladať tehličku k tehličke smerom k vzájomnému porozumeniu. Ale pani Magda, to neviete, že murárčinou sa dá dopracovať akurát tak k funkcii podpredsedu parlamentu?

Severoaltantická aliancia priznala, že svojími leteckými operáciami nebola schopná zastaviť etnické čistky a zabíjanie v Kosove. Skutočne pozoruhodné poznanie po vyše šiestich týždňoch nepretržitého bombardovania.

Bill Clinton priletel na bleskovú, dvojdňovú návštevu Európy. Na spočítanie obetí vojnového konfliktu v Juhoslávii to skutočne stačí.

Výber obetí tohto vojnového besnenia dostáva pomaly, ale iste, nádych abecednej systematickosti. Albánci, Bulhari, Číňania... Myslím, že na "D" sa začína demokracia.

Verzia "nulového variantu", o ktorej hovorili na svojom nedávnom stretnutí slovenský a český premiér, sa zrejme nedotýkala oblasti športu. Slováci prehrali s Čechmi na majstrovstvách sveta v hokeji 2:8.

Na zápasoch s Čechmi je však čarovné to, že nech vyhrá hocikto, po stretnutí aj tak zaznie jedna polovica našej bývalej hymny.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984