Stalo sa...

Pri tohtoročnom výstupe na Rysy sa predseda parlamentu Migaš, podpredseda vlády Fogaš a minister Magvaši dali vyviezť džípom až na Popradské pleso a na Rysy. Išli odtiaľ, kým ostatní smrteľníci si celú trasu poctivo odšľapali. Ako v politike, tak aj v turistike.
Počet zobrazení: 1516

Pri tohtoročnom výstupe na Rysy sa predseda parlamentu Migaš, podpredseda vlády Fogaš a minister Magvaši dali vyviezť džípom až na Popradské pleso a na Rysy. Išli odtiaľ, kým ostatní smrteľníci si celú trasu poctivo odšľapali. Ako v politike, tak aj v turistike.

Kým predstavitelia SDĽ zdolávali vysokotatranské Rysy, KDH dalo prednosť iba nízkotatranskému Ďumbieru. Bože, ako hlboko sme klesli, alebo každý lezie len do výšky svojich preferencií?

Po známej televíznej reportáži, kde sa rozhorčená Rómka pýtala redaktorky, ako má teraz po znížení sociálnej podpory platiť 1200 korún mesačne za mobilný telefón, by som navrhoval Rómom túto inovovanú modlitbu: "Mobil každodenný daj nám dnes a odpusť nám telefónne účty naše..."

Svoju dovolenku strávil prezident Rudolf Schuster spolu s manželkou v Bardejovských kúpeľoch a vraj na vlastné náklady. No, ak tam cestovali vlakom a nezabudli si pribaliť tú dvojplatničku z Bratislavy, tak ich to napokon nemohlo vyjsť až tak draho.

Podľa Jaroslava Svěchotu na únose Michala Kováča ml. participovali aj ruské spravodajské zložky s cieľom destabilizovať Slovensko v súvislosti s jeho ambíciami vstupu do EÚ a NATO. Teda takú nedôveru v naše vlastné schopnosti by som od bývalých bratov nečakal.

Exminister Gabriel Palacka odôvodňoval útoky KDH na jeho osobu pocitom ohrozenia predstaviteľov tohto hnutia z poklesu preferencií a zo snahy škandalizovaním SDK vytĺkať politický kapitál. Veru tak. Pravý kresťan síce odpustí, ale nezabudne.

ŽSR nám milostivo oznámili, že tohto roku sa ceny za osobnú železničnú dopravu už zvyšovať nebudú, ale že nás to pravdepodobne neminie v roku nasledujúcom. O zvyšovaní úrovne služieb sa, tuším, nehovorilo.

Petr Uhl naznačil, že by Veľká Británia mohla na jeseň zaviesť pre českých občanov vízovú povinnosť, ak sa nezníži počet českých Rómov žiadajúcich o azyl. Aspoň si naši susedia opäť pripomenú časy, kedy spolu s nami Slovákmi mohli bez problémov cestovať iba po štátoch Varšavskej zmluvy.

George Robertson, ktorého v uplynulých dňoch designovali do funkcie nového generálneho tajomníka NATO vyhlásil, že Európa sa musí poučiť z Kosova tým, že zdokonalí svoje vlastné vojenské schopnosti. Alebo povedané slovami V. I. Lenina: Zbrojiť sa! Zbrojiť sa! Zbrojiť sa!

Talianska verejnosť je pobúrená informáciou, že pri príležitosti dovolenky britského premiéra v Toskánsku sa miestne úrady rozhodli uzavrieť pláž pre verejnosť v dĺžke 8 km, pričom plavci dostali varovanie, aby sa držali 500 m od brehu. Ako nízko môžu lietať lietadlá, rogalá a vtáci však nikto neinformoval.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984