Reklama

stalo sa

Návšteva severokórejského vodcu Kim Čong-ila, ktorý v úplnej tajnosti putoval po Rusku, vyvrcholila stretnutím s ruským prezidentom, keď ešte predtým navštívil mauzóleum Vladimíra Iľjiča Lenina. Nech Vladimir Putin nesmúti. Keď bude ležať v mauzóleu on, každá štátna návšteva príde najskôr k nemu.
Počet zobrazení: 962

Návšteva severokórejského vodcu Kim Čong-ila, ktorý v úplnej tajnosti putoval po Rusku, vyvrcholila stretnutím s ruským prezidentom, keď ešte predtým navštívil mauzóleum Vladimíra Iľjiča Lenina. Nech Vladimir Putin nesmúti. Keď bude ležať v mauzóleu on, každá štátna návšteva príde najskôr k nemu.

Podľa predsedu SMK Bélu Bugára je väčšina okresov za vystúpenie z vládnej koalície a takisto on sám bude hlasovať podobne. Jemu sa to hovorí, keď nemusí odísť z funkcie podpredsedu vlády ako chudák Pál Csáky.

Minister spravodlivosti Ján Čarnogurský, ktorý absolvoval ďalší zoskok padákom, je aj po autohavárii v úplnom poriadku a všetkým, ktorí pochybujú o kvalite slovenského zdravotníctva, odkazuje, že sa naň možno spoľahnúť. Úplne by však stačilo poslať tento odkaz jednému pánovi do Brazílie.

Poslanec Ján Šimko (SOP) vydal vyhlásenie, že sa dištancuje od vyjadrení a politických postojov Pavla Hamžíka a nesúhlasí najmä s tým, aby sa vládna koalícia v akejkoľvek zostave stala závislou od vôle HZDS-ĽS. Keď mohli tri roky visieť na šnúrke Bugárových gatí, tak ten rok na gatiach Mečiarových hádam akosi vydržia.

Predseda Smeru Robert Fico obhajuje svojho mediálneho poradcu Fedora Flašíka tým, že peniaze si zarobil v rámci biznisu a že sa vraj nechodí kúpať do Španielska ako iní. Faktom zostáva, že slovenské vody dokážu takisto všeličo zmyť.

Podľa Bélu Bugára by po vystúpení SMK z vládnej koalície mali odísť zo svojich funkcií iba ministri a štátni tajomníci, pretože vraj na okresných a krajských úradoch sú odborníci a títo sami neodídu. Takže zatiaľ čo ostatní koaliční partneri tam dávali politických nominantov, jedine SMK tam dala apolitických odborníkov.

Redaktori denníka SME absolvovali na bicykloch trasu v okolí Nitry a Lučenca, ktorú pred tromi rokmi prešli ako novinári s tímom Mikuláša Dzurindu. Nemám nič proti športu, ale takto provokovať ľudí v týchto ťažkých časoch sa mi zdá dosť riskantné.

Český prezident Václav Havel sa vraj nezúčastní na septembrovom výstupe na Gerlach, lebo je zaneprázdnený a lekári mu takýto výkon neodporúčajú. No neviem, ale zdá sa mi, že Rudolf Schuster mu ani jednu z týchto výhovoriek neuzná.

Novinára Henricha Krejču, ktorého televíznu reportáž o zneužívaní vrtuľníka ministerstva vnútra na súkromné účely odvysielala v minulom roku televízia Markíza, vraj odvtedy odpočúvala polícia. Zdá sa, že už v blízkom čase sa začnú na hroboch objavovať inovované nápisy s textom "Odpočúvaj v pokoji".

Na neoficiálnu ponuku poslanca Františka Mikloška, či by nechcel byť prezidentom, odpovedal Milan Lasica slovami, že momentálne nemá čas. Nech si to však ešte dobre rozmyslí. Jeho manželke Magde Vášáryovej by možno stačilo byť aj pani prezidentovou.

Slobodan Miloševič, ktorý vo väznici OSN v holandskom Scheveningene čaká na súd pred Medzinárodným trestným tribunálom, začal konečne hovoriť s niektorými spoluväzňami, kým spočiatku odmietal akékoľvek kontakty. Nakoniec si tam možno nájde aj nejakých kamarátov.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama