Reklama

stalo sa

Po svojom prvom osobnom stretnutí s Vladimirom Putinom americký prezident vyhlásil, že sa pozrel ruskému prezidentovi do očí a zistil, že je to veľmi priamy a dôveryhodný človek. Je len pozoruhodné, že svoje pocity z priameho pohľadu do Bushovych očí Putin radšej nezverejnil.
Počet zobrazení: 1000

Po svojom prvom osobnom stretnutí s Vladimirom Putinom americký prezident vyhlásil, že sa pozrel ruskému prezidentovi do očí a zistil, že je to veľmi priamy a dôveryhodný človek. Je len pozoruhodné, že svoje pocity z priameho pohľadu do Bushovych očí Putin radšej nezverejnil.

Po prevzatí už druhej dvojplatničky, ako daru od spoločnosti ETA, sa Rudolf Schuster vyjadril, že "obe dvojplatničky zostanú v kancelárii a možno vstúpia do histórie". Je len smutné, že sa zrejme do nej zapíšu viac, ako naši doterajší slovenskí prezidenti.

Pavol Rusko kritizoval súčasné pomery na ministerstve vnútra a vyhlásil, že má informácie, že Ivan Šimko ponúka funkcie vo svojom rezorte ako kaleráby na trhu. Predseda strany ANO nám pre zmenu tlačí kaleráby rovno do hlavy.

V reakcii na vyhlásenie predsedu HZDS-ĽS, že pre podozrenie z korupcie bola vyhnaná z hnutia, Monika Beňová oznámila, že je trápne a nedôstojné, ak sa politik v závere svojej kariéry usiluje zviditeľniť nízkym urážaním ženy-političky. Nechcem brať nikomu ilúzie, ale mám taký pocit, že Vladimír Mečiar ešte len naberá druhý dych.

Po dlhšej odmlke spôsobenej nezhodami medzi prezidentom a premiérom sa v Prezidentskom paláci opäť zišli na rokovaní traja najvyšší ústavní činitelia. Nikdy vraj nehovor nikdy, ale vyzerá to tak, že tie tri Svätoplukove prúty už asi dohromady nedajú.

Podľa predsedníčky SNS, jej manžel vraj vyjadril ľútosť nad stavom pána Andela a modlí sa za jeho zdravie. Možno by si pán Belousov mohol nejakú tú zdravotnú modlitbu ponechať aj pre svoju manželku.

Prezidentov poradca Ján Bílek vyhlásil, že podľa jeho informácií sa Schusterov syn stretol s Rudolfom Žiakom iba na nejakej benzínovej pumpe, kde sa spolu asi štyridsať sekúnd rozprávali. A hlavnou témou ich rozhovoru bolo určite neustále zvyšovanie cien benzínu.

Pavol Hrušovský vysvetľuje vyjadrenie Jána Čarnogurského o možnej koalícii HZDS-ĽS a KDH tým, že keď sa ich expredseda minulého roku rozhodol nekandidovať na predsednícky post, bolo to najmä kvôli možnosti slobody vo svojich prejavoch. A mne sa zdá, že v KDH sú aj celkom radi, že je ich bývalý predseda už na slobode.

Predseda SDKÚ Mikuláš Dzurinda jednoznačne vylúčil povolebnú spoluprácu s HZDS-ĽS, pretože Vladimírovi Mečiarovi vraj nikto v Európe neverí. Terajšiemu premiérovi sa pritom zatiaľ podarilo prepracovať len do etapy, keď mu neverí nikto na Slovensku.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama