stalo sa

Po jednodňovej pracovnej návšteve manželky amerického prezidenta na Slovensku tu máme inovované príslovie: „Kam Clinton nemôže, pošle svoju ženu.“
Počet zobrazení: 1068

Po jednodňovej pracovnej návšteve manželky amerického prezidenta na Slovensku tu máme inovované príslovie: „Kam Clinton nemôže, pošle svoju ženu.“

Podľa dobre informovaných zdrojov bola Hillary počas päťhodinovej návštevy hladná. Teda všetci vieme, že naša ekonomická situácia nie je práve najlepšia, ale na ten jeden obedík azda ešte máme.

Prvú dámu Spojených štátov amerických prijal ako slovenský premiér, tak aj slovenský prezident. Kto všetko by prijal slovenskú prvú dámu na prípadnej návšteve USA, sa neodvážim ani len odhadnúť.

Rómovia, ktorí boli vyhostení z Belgicka a lietadlom dopravení na Slovensko, tvrdia, že Belgicko je raj na zemi. Škoda len, že im pri odchode nepovedali tú povestnú vetu, ktorá odznela pri biblickom vyhnaní Adama a Evy z raja: „A v pote tváre budeš dorábať na chlieb svoj.“

Gustáv Krajči vyhlásil na tlačovej konferencii, že poslanci a členovia HZDS mienia držať hladovku aj 22 dní, aj koľko bude treba, až do svojho konca. Tak im teda odkazujeme, nech len vydržia.

Vladimír Mečiar usporiadal ďalší míting s občanmi v Dome kultúry v Banskej Bystrici. No neviem. Buď si už netrúfa zaplniť Pasienky, alebo sa drží hesla Čím ďalej od Ivora, tým lepšie.

Podľa Jána Figeľa si Slovensko cení politiku otvorených dverí NATO, ale chcelo by dvere, do ktorých sa dá aj vstúpiť, a nie ich iba obdivovať. Ja by som sa však až tak neponáhľal. Možno sú tie dvere jediná vec hodná obdivu.

Béla Bugár vyhlásil, že pokiaľ sa predseda parlamentu počas návštevy Číny nedotkne problematiky dodržiavania ľudských práv, on je pripravený zaujať k tomu postoj. Ja len dúfam, že sa nebude snažiť presadiť zavedenie dvojjazyčných čínsko-maďarských tabúľ.

Počas návštevy Mikuláša Dzurindu v Prahe odkázal Miloš Zeman slovenským spotrebiteľom, aby si nekazili chuť slovenským pivom. No a my mu zasa odkazujeme, aby nekazil vzájomné dobré vzťahy svojimi zemanovskými bonmotmi.

Slovenský tenista Karol Kučera porazil na turnaji v Bazileji svetovú jednotku a amerického poloboha Agassiho. Keď sa takto budeme správať k Američanom aj naďalej, neviem, či si to Bill Clinton s návštevou Slovenska nerozmyslí.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984