Reklama

STALO SA

Rusko-americká posádka vesmírnej stanice ISS 15-krát obletela Zem a presne toľkokrát sa rozlúčila so starým rokom, pričom si mohla v podstate 15-krát pripiť. A čo tak prežiť v tejto vesmírnej stanici deň výplaty
Počet zobrazení: 887

Rusko-americká posádka vesmírnej stanice ISS 15-krát obletela Zem a presne toľkokrát sa rozlúčila so starým rokom, pričom si mohla v podstate 15-krát pripiť. A čo tak prežiť v tejto vesmírnej stanici deň výplaty?

Slovenský prezident Rudolf Schuster vo svojom novoročnom prejave, ktorý bol veľmi všeobecný a zameraný najmä do minulosti, skonštatoval, že politici jeho doterajšie úsilie nepochopili. Myslím si, že v tomto prípade by sme sa mohli s našimi politikmi postaviť do jedného radu.

Ústredný tajomník Komunistickej strany Slovenska Ladislav Jača oznámil, že predseda Slovenskej demokratickej ľavice sa chce stretnúť s ich predsedom po Novom roku. A možno je to v tomto prípade ako s Rádiom Jerevan. Nie predseda SDĽ, ale predseda DS, a nie stretnúť sa po Novom roku, ale zakázať ešte v roku starom.

Podľa poslanca HZDS-ĽS Jozefa Brheľa je veľký problém to, že hnutie nemá ešte stále budúceho partnera. Hádam by pomohol inzerát s týmto textom: Hoteliér-Značka-Dobre Situovaný hľadá Spriaznenú Národno-orientovanú Slečnu za účelom sobášneho podvodu.

Poslanec SNS Ján Sitek vyhlásil, že ich strana je konzervatívna, pravicová a kresťanská, z čoho vyplýva, že by mali hľadať podporu v stranách s podobným programom, najmä v KDH. Na stabilného partnera to síce nevyzerá, ale ako frajerka, prečo nie.

Zavedenie vízovej povinnosti s Ruskom pocítia výrazne naši podnikatelia v oblasti cestovného ruchu, pretože podľa neoficiálnych údajov vraj minie ruský turista počas dovolenky na Slovensku priemerne 40 tisíc korún. A to nemohli zaviesť túto vízovú povinnosť s Ruskom už v roku 1968?

Rádio Twist prinieslo vo svojej spravodajskej relácii informácie o výmenách v Kancelárii prezidenta SR, a to šéfa protokolu a osobného fotografa. Či vymenil pán prezident aj svojho osobného záhradníka, to už v relácii neodznelo.

Nový minister obrany Jozef Stank nepredpokladá, že by sa mal so svojím predchodcom systematicky radiť, skôr sa len občas spýta na niektorú vec. Ja zase predpokladám, že to zrejme bude z oblasti tipovania a stavebného sporenia.

Podľa predstaviteľov rómskych politických strán sa vynechaním dvojjazyčného slovensko-rómskeho sčítacieho hárku na tohtoročné sčítanie ľudu slovenská vláda dopustila hrubej diskriminácie tejto národnostnej menšiny. A o diskriminácii chudákov Záhorákov už ani nehovoriac.

Ján Langoš oznámil, že Demokratická strana sa po odchode Ivana Mikloša a Viktora Nižňanského vráti k liberálnemu ekonomickému programu. No vyzerá to skoro ako vydýchnutie s úľavou.

Prvý raz v histórii nemeckej armády nastúpili do ozbrojených síl ženy, pričom 151 ich narukovalo k pozemnému vojsku, 76 k letectvu a 17 k námorníctvu. A kuchyňa, zdá sa, zostala opäť len na nás, mužov.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama