Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

Všetka česť!

Rada by som sa poďakovala Petrovi Gregušovi za perfektné interview s Marínou Čarnogurskou Čína prežíva svoju renesanciu (SLOVO č. 1/2001). O jeho kvalitu sa zaslúžili inteligentné otázky a poznámky tohto novinára. Mám už totiž po krk nekonečných rozhovorov s hercami, spevákmi, výtvarníkmi a športovcami v sobotňajších číslach popredných denníkov.
Počet zobrazení: 595

Rada by som sa poďakovala Petrovi Gregušovi za perfektné interview s Marínou Čarnogurskou Čína prežíva svoju renesanciu (SLOVO č. 1/2001). O jeho kvalitu sa zaslúžili inteligentné otázky a poznámky tohto novinára. Mám už totiž po krk nekonečných rozhovorov s hercami, spevákmi, výtvarníkmi a športovcami v sobotňajších číslach popredných denníkov. Som totiž toho názoru, že denníky majú rozširovať vedomosti občanov. Na zábavu sú bulvárne týždenníky. Toto interview dokazuje, že na Slovensku sú veľmi zaujímavé osobnosti, na ktoré môžeme byť pyšní.

Na margo článku o konflikte na Blízkom východe Nik vlastne neodsiahol úspechy (SLOVO č. 1/2001) - Kol ha kavot, teda, z hebrejčiny preložené, všetka česť, Slávka Blazseková!

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama