Reklama

Všetka česť!

Rada by som sa poďakovala Petrovi Gregušovi za perfektné interview s Marínou Čarnogurskou Čína prežíva svoju renesanciu (SLOVO č. 1/2001). O jeho kvalitu sa zaslúžili inteligentné otázky a poznámky tohto novinára. Mám už totiž po krk nekonečných rozhovorov s hercami, spevákmi, výtvarníkmi a športovcami v sobotňajších číslach popredných denníkov.
Počet zobrazení: 1068

Rada by som sa poďakovala Petrovi Gregušovi za perfektné interview s Marínou Čarnogurskou Čína prežíva svoju renesanciu (SLOVO č. 1/2001). O jeho kvalitu sa zaslúžili inteligentné otázky a poznámky tohto novinára. Mám už totiž po krk nekonečných rozhovorov s hercami, spevákmi, výtvarníkmi a športovcami v sobotňajších číslach popredných denníkov. Som totiž toho názoru, že denníky majú rozširovať vedomosti občanov. Na zábavu sú bulvárne týždenníky. Toto interview dokazuje, že na Slovensku sú veľmi zaujímavé osobnosti, na ktoré môžeme byť pyšní.

Na margo článku o konflikte na Blízkom východe Nik vlastne neodsiahol úspechy (SLOVO č. 1/2001) - Kol ha kavot, teda, z hebrejčiny preložené, všetka česť, Slávka Blazseková!

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama