Reklama

Stalo sa

Republiková rada SMK odporučila svojim poslancom, aby v parlamente podporili pri hlasovaní novelu Ústavy SR, keďže sa splnila väčšina ich požiadaviek. Ja sa len čudujem, že túto novelizáciu nevyužili aj ostatné koaličné subjekty
Počet zobrazení: 993

Republiková rada SMK odporučila svojim poslancom, aby v parlamente podporili pri hlasovaní novelu Ústavy SR, keďže sa splnila väčšina ich požiadaviek. Ja sa len čudujem, že túto novelizáciu nevyužili aj ostatné koaličné subjekty.

Predstavitelia SNS vyzvali predsedu vlády, aby viac nenechal rozhodovať o existenčných otázkach štátu koaličnú juntu na utajených rokovaniach. Je pochopiteľné, že viac sa im páčili časy, keď to tu riadil "parný valec", okolo ktorého splašene pobehovali Slota s Ľuptákom.

Podľa politologičky Sone Szomolányiovej môže zlúčením SDĽ a SDSS získať predovšetkým Jaroslav Volf a za jeho najväčší politický výkon považuje skutočnosť, že napriek nízkym preferenciám strany sa vždy dostal do parlamentu. O pánovi predsedovi je už dávno známe, že má mimoriadne vyvinutý pud parlamentnej sebazáchovy.

Pavol Rusko tvrdí, že jeho ambíciou nie je kreslo premiéra ani ministra v budúcej vláde, akurát, že by chcel mať podiel na výbere ľudí. No neviem, ale zdá sa mi, že na "šedú eminenciu" má tento skromný pán ešte málo rokov.

Podľa informácií z médií ruského priateľa Anny Malíkovej pravdepodobne stíhajú vo svojej vlasti za veľký finančný podvod, pričom v roku 1997 bolo po ňom vyhlásené medzinárodné pátranie. Len či to náhodou nie je nejaký maďarský špión, ktorý má za úlohu zdiskreditovať našu predsedníčku Aničku.

Na jednom z ôsmich inauguračných plesov nového prezidenta USA Georgea Busha ml. sa zúčastnil i bývalý šéf rozviedky SIS Rudolf Žiak, po ktorom je na Slovensku vyhlásené celoštátne pátranie. Veru, veru. Nikto nie je doma prorokom.

Mikuláš Dzurinda povedal, že tí vojaci, ktorí to s naším vstupom do NATO myslia vážne, budú mať v armáde zelenú, a to nielen uniformu. Ja len dúfam, že pán premiér nemal na mysli ten malý kúsok šedej hmoty v hlave.

Na otázku, kedy sa naposledy stretla s Vladimírom Mečiarom, odpovedala Anna Malíková slovami: "Veľmi, veľmi dávno". Skutočne sa často stáva, že pre veľkú lásku človek veľmi, veľmi rýchlo zabudne na svojich priateľov.

Podľa Roberta Fica premiér Mikuláš Dzurinda priveľkou snahou o vstup do NATO traumatizuje celú spoločnosť. Predseda Smeru má síce právo na svoje výroky, ale ak nezíska v budúcich voľbách 51 percent, tak neviem, s kým to chce vlastne vládnuť.

V najbližších dňoch majú začať rokovanie o spolupráci na parlamentnej úrovni SOP a LDÚ, pretože obe strany vraj majú veľa spoločného. Áno, obe dostali rovnako košom.

Bývalého ruského prezidenta Borisa Jeľcina previezli dva dni pred jeho 70. narodeninami s vysokou teplotou do nemocnice, pričom vraj ide o akútnu vírusovú infekciu. Ani Putinov prezidentský výnos o Jeľcinovej "nedotknuteľnosti" ho napokon pred vírusmi neochránil.

Otázka na Rádio Jerevan: "Je to pravda, že sa Mikuláš Dzurinda stretol na raňajkách s Georgeom Bushom?" Odpoveď: "Áno, je to pravda, ale s miernou úpravou. Nestretol sa s ním, ale sedel tri metre od neho, nebol sám, ale bolo ich tam triapol tisíc a neraňajkoval, ale modlil sa."

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama