Reklama

Stalo sa

Americko-britským leteckým útokom na vojenské ciele v Iraku pokračuje George Bush junior presne tam, kde prestal jeho otec a pokračoval Bill Clinton. Jednoducho, americkí prezidenti prichádzajú a odchádzajú, ale Saddám Husajn zostáva
Počet zobrazení: 913

Americko-britským leteckým útokom na vojenské ciele v Iraku pokračuje George Bush junior presne tam, kde prestal jeho otec a pokračoval Bill Clinton. Jednoducho, americkí prezidenti prichádzajú a odchádzajú, ale Saddám Husajn zostáva.

František Šebej bol predsedom DS dve a pol hodiny, keď sa funkcie vzdal na protest proti zvoleniu Ľudovíta Kaníka do funkcie prvého podpredsedu. Aspoň vojde do histórie strany ako jej prvý predseda, počas ktorého šéfovania nedošlo k poklesu volebných preferencií DS.

Na okresnom sneme HZDS-ĽS v Banskej Bystrici konštatovali, že sa chcú zbaviť spôsobov, ktoré v minulosti praktizovali takmer na každej úrovni, keď vždy hľadali nie partnerov, ale bojovníkov. Možnože by viac pomohlo zbaviť sa jednej osoby.

Priame prenosy STV z parlamentu, kde sa prerokovávala novela ústavy, sledovalo v priemere iba okolo stotisíc ľudí, z ktorých zhruba polovicu tvorili dôchodcovia. Asi je to tým, že sa parlamentná diskusia o novele svojou úrovňou nápadne podobala nekonečným zahraničným telenovelám.

Alexander Belousov, ruský priateľ Anny Malíkovej, sa verejne dištancoval od diskreditačnej kampane proti SNS a tvrdí, že s Víťazoslavom Moricom nemal a ani nemá žiadne dvojstranné zmluvné obchodné vzťahy. A kto tu kedy hovoril o dvojstranných a navyše zmluvných obchodných vzťahoch?

Poslankyňa SOP Katarína Čižmáriková vyzvala v rámci diskusie o zákaze interrupcie bezdetných kolegov-poslancov, aby začali konať a preniesli svoje kvalitné gény na ďalšie generácie. Pozorne počúvajúc pani poslankyňu prichádzam k presvedčeniu, že by bola škoda aj jej pozoruhodných génov.

Bývalý hovorca DS Ondrej Dostál vyhlásil, že novozvolenému predsedovi Ľudovítovi Kaníkovi blahoželali najmä hodnotovo vyprázdnené strany, a to Smer, SOP a Stred. No asi sa im zdalo vhodné blahoželať predsedovi strany, ktorá je pre zmenu vyprázdnená člensky.

Slovenského premiéra a komisára pre rozširovanie EÚ Güntera Verheugena privítali Rómovia v Rudňanoch hudbou a tancom, pričom špeciálne pre Mikuláša Dzurindu zaspievali pieseň: "A ja ťa nechcem a ja ťa nemilujem". Bodaj by ho aj chceli, keď on predsa kedysi sľúbil dvojnásobné platy, a nie dvojnásobné podpory.

Deti Vladimíra Mečiara investujú prostredníctvom svojej firmy do dostavby hotela Baračka v Trenčianskych Tepliciach vraj 80 miliónov korún, pričom tam momentálne pracuje zhruba dvesto robotníkov a po dokončení by zariadenie malo mať vyše šesťdesiat zamestnancov. Uvedomil si však predseda HZDS, že jeho deti takto vlastne napomáhajú Mikulášovi Dzurindovi znižovať nezamestnanosť?

Slovenský parlament schválil 90 hlasmi koalície novelu ústavy, pričom tesne pred samotným hlasovaním zaznela demonštratívne z hrdiel opozície slovenská hymna. Musím uznať, že v porovnaní so "Slovenskými mamičkami" a "S pánom bohom idem od vás" tu badať určitý kvalitatívny posun.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama

Blogy a statusy

Reklama