Reklama
Reklama

Odpoveď na článok Mimochodom Slovo č. 24

V článku sa píše, že „Počet percent, ktoré v poslednom prieskume skórovalo ĽS - HZDS, sa veľmi podobá na predpokladané percento homosexuálov v populácii. Tak ako gejovia a lesbičky, aj voliči HZDS môžu o sebe povedať, že sú štvorpercentní“.
Počet zobrazení: 808

V článku sa píše, že „Počet percent, ktoré v poslednom prieskume skórovalo ĽS - HZDS, sa veľmi podobá na predpokladané percento homosexuálov v populácii. Tak ako gejovia a lesbičky, aj voliči HZDS môžu o sebe povedať, že sú štvorpercentní“. Autor (ktorý sa pod článok ani nepodpísal) si dokonca dovolil napísať, že „existujú náznaky, že hnutie možno už so zástupcami štvor-percentnej sexuálnej menšiny rokuje“, čo je výmysel a hrubá lož. Ale s úmyslom uraziť je napísaný celý článok. Takéto spojenie a porovnanie, ktoré použil autor, uráža všetkých členov a sympatizantov ĽS-HZDS. Ľudová strana-HZDS už viac ako dve desaťročia patrí k najvýznamnejším a najstabilnejším politickým stranám na Slovensku. Okrem ostatných parlamentných volieb bola víťazom všetkých parlamentných volieb a trikrát zostavovala vládu. Bola rozhodujúcou silou pri všetkých najvážnejších spoločenských a politických zmenách, má hlavnú zásluhu na tom, že rozdelenie Československa a vznik Slovenskej republiky sa uskutočnil pokojnou cestou a že slovenská ekonomika, ktorej predpovedali rýchly krach, naštartovala úspešne.

V súčasnosti má ĽS-HZDS zo všetkých slovenských politických strán najväčší počet registrovaných členov, ktorých je viac ako 35-tisíc. V ostatných prieskumoch sa preferencie strany pohybovali od 4 do 9 percent a pri voľbách do Európskeho parlamentu len málo chýbalo do desať percent. Aj tieto fakty svedčia o neserióznej práci s faktami a usvedčujú autora zo zlomyseľnosti a z úmyslu uraziť všetkých čestných členov a sympatizantov ĽS-HZDS.
Tlačový odbor ĽS-HZDS

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Najčítanejšie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama