Reklama
Reklama

Mimochodom

Premiér Robert Fico v relácii Slovenského rozhlasu menoval v zozname politikov, ktorí sa podľa neho počas vládnutia „nabalili“, aj svojho koaličného partnera Jána Slotu. Predseda SNS toto tvrdenie odmieta a svojimi slovami potvrdzuje, že v SNS sú v súčasnosti v móde biblické parafrázy.
Počet zobrazení: 916

Premiér Robert Fico v relácii Slovenského rozhlasu menoval v zozname politikov, ktorí sa podľa neho počas vládnutia „nabalili“, aj svojho koaličného partnera Jána Slotu. Predseda SNS toto tvrdenie odmieta a svojimi slovami potvrdzuje, že v SNS sú v súčasnosti v móde biblické parafrázy. Po tom, čo Anna Belousovová počas prezidentskej predvolebnej kampane vyzvala verejnosť, aby ju za „protiradičovské“ inzeráty ukrižovala, jej stranícky šéf dnes vyzýva politikov, aby doňho hodil kameňom ten, kto je z nich čestný.

S napätím čakáme, či sa nájde aspoň jeden, čo hodí príslovečným „kameňom“, (prípadne, či Ján Slota aj potom zotrvá v biblickej nálade a opätuje útok chlebom) alebo všetci oslovení politici mlčaním potvrdia, že imidž postavený na slušnosti je, ako povedal predseda národniarov, „iba farizejstvo“. Zároveň dúfame, že si Slováci nevezmú príklad zo svojich západných susedov a na verejných vystúpeniach lídra SNS nezačnú, tak ako na Jiřího Paroubka v Česku vajcia, onedlho pršať skaly.

* * *

Bratislava hubí chemickým postrekom komáre, ktoré sa v hlavnom meste a jeho okolí premnožili v dôsledku nedávnych záplav. Oddelenie životného prostredia bratislavského magistrátu žiada Krajský úrad životného prostredia v Bratislave aj o súhlas na pozemnú aplikáciu chemikálií v oblastiach s vyšším stupňom ochrany prírody.

Striekanie pesticídmi sa zrejme stáva slovenským národným športom. Po tom, čo ministerstvo životného prostredia stoplo na nátlak ekológov chemické postreky v národnom parku Nízke Tatry, budú jedmi pokropené chránené močiare na sútoku Moravy a Dunaja a naše hlavné mesto. Jediné, čo originálnej poľovačke na lykožrúty a najnovšie aj komáre chýba, je poriadna reklama v zahraničí. Zájazdy turistov na jedinečné pesticídové safari by totiž iste pozdvihli náš turistický ruch a počas rozmnožovacej sezóny hmyzu naplnili kapacity nových tatranských hotelov.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama