Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

Archív článkov

Najväčšie rozumy Európskej únie si už dlhý čas kladú otázku, čo sa to deje s úniou? Ako je možné, že taký úžasný civilizačný projekt sa dostáva do krízy a stráca podporu vlastných občanov?
Táto kríza sa týka dnes už stovák miliónov občanov EÚ. Preto asi je dôvodné položiť si otázku, čo tvorí jej jadro a aký ideologický rozpor sa za ňou skrýva.
Politickí...

Politológ Oskar Krejčí v rozhovore pre !Argument hovoril o súčasnosti a budúcnosti čínskeho ekonomického modelu a o tom, prečo bude 21. storočie čínskym storočím.

!Argument: Na Donalda Trumpa se opět snesla nová vlna kritiky. Na druhé straně Trumpovu snahu oživit ekonomiku USA a snížit obchodní deficit země lze pokládat za legitimní, svým způsobem i správný požadavek....

Na začiatku roka 2018 oslavovala SR 25 rokov svojej samostatnej existencie. Pri tejto príležitosti sme sa stali svedkami mnohých podujatí, pretože išlo o významné výročie. Výročie však bolo zosmiešnené spôsobom, akým sa ho ujali prezident a RTVS. Okrem zneužitia právomocí prezidenta pri klientelistickom udeľovaní štátnych vyznamenaní, ktoré kritizovali mnohí, zarážala...