Reklama
Reklama

Archív článkov

V utorok 16. decembra 2014 bol na Gunduličovej ul. 12 seminár na tému „Hlavné zmeny ekonomického vývoja Európskej únie a globálnej ekonomiky. S úvodnou prednáškou, ktorej záznam prinášame, vystúpil prof. Ing. Peter Staněk.

Seminár pripravil Inštitút ASA (analýzy, stratégie, alternatívy) v spolupráci s Klubom Nového slova.


Literární noviny prichádzajú od tohto mesiaca s novým formátom. Na videu môžete sledovať hodinové besedy na aktuálne dôležité témy a prečítať si výber z besied na dvojstránke v papierovom vydaní novín.

Prvá beseda bola venovaná téme vzťahu revolúcie a transformácie; hosťami boli Ladislav Hohoš (Bratislava) a Marek Hrubec (Praha).

Prednáška, s ktorou prof. PhDr. Jan Keller, europoslanec za ČSSD, vystúpil na tradičnom Vratimovskom odbornom seminári 8. novembra 2014 vo Frýdku-Místku. Napriek tomu, že sme uverejnili videozáznamy vystúpení, postupne sme priniesli aj texty všetkých prednášajúcich.

Doteraz uverejnené:
Ľuboš Blaha: Aká je odpoveď ľavice na globálny kapitalizmus?
Oskar Krejčí: Ukrajina – a co...

Prednáška, s ktorou prof. Ing. Peter Staněk z Ekonomického ústavu SAV vystúpil na tradičnom Vratimovskom odbornom seminári 8. novembra 2014 vo Frýdku-Místku. Napriek tomu, že sme uverejnili videozáznamy vystúpení, postupne uveřejňujeme aj texty všetkých prednášajúcich.

Doteraz uverejnené:
Ľuboš Blaha: Aká je odpoveď ľavice na globálny kapitalizmus?
Oskar Krejčí:...