Archív článkov

Tým, ako polícia ide po mediálne alebo politicky významných osobách, postupne do sietí sťahuje aj niektoré silné postavy domáceho biznisu.

Pre spoločnosť je to viac nepríjemné, ako si mnohí uvedomujú. Ono totiž tí domáci vlastníci často majú v podnikaní minimálne nejaké zábrany, ktoré zahraniční hráči, ktorí potom nastúpia do uvoľneného...

Kam sa človek v tieto dni pohne, tam počúva, koho zase vo verejnej správe vymenili, prípadne, komu povedali, že si už v septembri má zbaliť.

Matovičovci sa už pritom ani nehrajú na verejné, transparentné obsadzovanie pozícií. Zmenili to, a teraz šíria príbeh o tom, ako musia veľa ľudí vymeniť za tých správnych, lebo na úradoch je veľa smerákov...

A je to tu! Matovičova mafia ukradla 84 miliónov eur!! Cez „poradenskú“ zmluvu na ministerstve vnútra!!

V Bratislave sa mnohí ľudia v tieto dni škodoradostne zabávajú. Matovičova firma OĽaNO sa snaží PR správami vysvetľovať, že vyššie uvedená informácia nie je pravdivá. V skutočnosti 84 bola len predpokladaná hodnota zákazky, s DPH, vysúťažená...

Ešte jedna poznámka, k tomu pánovi, ktorého dnes odvolávajú. Jeho príbeh pekne ukazuje, ako sme si nechali otráviť verejné diskusie.

Pretože on už roky púšťa do obehu veci, ktoré sú síce pochybné alebo priamo nepravdivé, ale aj tak sa ujmú. Znovu pripomeniem, ako zvolal tlačovku a vykrikoval, že Robert Fico má stámilióny ukryté na Belize. Ani...

V kríze už stratilo prácu 40 miliónov obyvateľov USA. Za ten istý čas majetok amerických miliardárov narástol o 434 miliárd dolárov!!!

Kombináciou zákonov, politiky centrálnej banky a vládnych opatrení dochádza k tomu, že tí najbohatší na kríze v skutočnosti zarábajú.

Nemorálne? Možno, ale legálne. Navyše, americké...

Nedávno sa prevalila ďalšia „kauza“, v ktorej mala nekompetentnosť vlády pripraviť SR v súvislosti s predajom akcií SPP o 7,7 miliardy korún. Pri vynorení takéhoto zdanlivo jednoznačného sústa sa na stránkach našej tlače vynorilo mnoho „odborníkov“.

Tibor Bucha v príspevku Zodpovední Mikloš, Jusko, Kohútiková (SLOVO 31-32/2002) naznačuje temnú...

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984