Reklama
Reklama

Archív článkov

Dátum rozšírenia Európskej únie o kandidátske krajiny má meniaci sa charakter. Ako má na tento fakt reagovať akcionár investujúci na burze?

Krajina fantázie zvaná EÚ! Pod týmto heslom a na odporúčanie nespočetného množstva bánk nakupovali západní investori v minulých rokoch akcie podnikov umiestnených v krajinách stredo- a východoeurópskych kandidátov na...

Sťažnosti Poľska sú viditeľné a otvorené, Maďarsko nešetrí trpkými pripomienkami. Ministri a diplomati z ostatných krajín čakajúcich na členstvo v Európskej únii (EÚ) dávajú svoj hnev najavo o čosi diskrétnejšie a tvrdia, že entuziazmus Únie pre prijímanie nových členov sa vytratil.

Vlády štátov EÚ naozaj označovali rok 2002 alebo 2003 za dátum...

Človek musí mať v súčasnosti takmer zlé svedomie, ak nepracuje pre internetovú firmu, mobilného operátora alebo prinajmenšom pre spoločnosť vyvíjajúcu softvér. Ak ste zamestnancom podniku, ktorý vyrába materiálne statky, teda niečo, čo je výsledkom komplikovaného, ale predsa len mechanického ručného výrobného procesu, pomaly ale iste sa ocitnete na poli zatratencov.
...

Čerešňové pivo, minerálna voda obsahujúca medovku, jogurt s prídavkom žeň-šenu. Priemysel produkujúci nápoje musí mať neustále poruke nové nápady, aby si udržal svojich zákazníkov. Ak nápoj dokáže viac ako len uhasiť smäd, označuje sa v dnešnej dobe ako "functional food", teda funkčná potrava. Dokáže posilniť, napomôcť zdraviu alebo dokonca zoštíhliť.

Nápojové...

Kategória